My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012 в Верховну Раду України

Продовжуємо будувати своє майбутнє. Вибори 2012 Україна – одна із цеглинок в цьому будівництві.

Раніше ми визначили, що в побудові нашого майбутнього вибори в Верховну Раду України є одним з ключових механізмів. Від роботи законодавчого органу залежить середовище, в якому громадянам доведеться реалізовувати свої можливості.

В свою чергу, робота законодавчого органу напряму залежить від її ключових працівників – народних депутатів України.

А робота народних депутатів визначається побажаннями, настановами, рекомендаціями їх виборців – нас з Вами. Виключно від нас залежить напрямок діяльності наших слуг – менеджерів, які своїм кінцевим продуктом – законами створюють те середовище й ту систему (політичну, економічну, судову, інші) в якій нам доведеться жити та працювати.

Конституція України, а саме Стаття 5, визначає, що носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Якщо хтось цього не зрозумів навіть після минулих виборів президента та жахливого “покращення вже сьогодні”, то варто зібратися. Просто поцілувати руку, ногу, інше місце своєму обранцю в надії, що той Вам щось покращить вже не модно.

Час до 28 жовтня, до виборів 2012 ще є. Включіть свій мозок! Кажуть, що людина його не ефективно використовує. Всього на 10 відсотків, та й то не всі. Це з каналів телебачення, які належать розумним та заможнім людям, високооплачувані менеджери роблять з громадян, своїх глядачів тупих безмозгих роботів.

У Вас все вийде!

І так, 28 жовтня 2012 року в Україні відбудуться вибори в Верховну раду, в вищий законодавчий орган країни.

По темі: Результати виборів в Верховну Раду України

Повторюсь ще раз – в вищий законодавчий орган країни. Якщо кандидат в депутати Верховної Ради України прийшов до Вас з намірами прокласти або ремонтувати дорогу, провести газ, електрику, копати город, зібрати картоплю, вкрутити лампочку, полагодити домофон, пофарбувати лавочки, вивезти сміття, або навіть він вже це зробив, Ви маєте їм щиро подякувати, побажати їм та їх родинам щастя, міцного здоров’я, успіхів, при бажані підняти та випити за них келих. При цьому запросити кращих з них на роботу в місцеві обласні, районні, міські та селищні ради для продовження реалізації їх амбітних задумів. Обов’язково пообіцяйте їм всіляку підтримку й навіть свої голоси на виборах до місцевих Рад. Неймовірна радість в очах кандидата в депутати Верховної Ради від такої пропозиції викриє його приховані бажання й змусить змінити свої наміри та з оптимізмом чекати майбутніх місцевих виборів. Адже там і тільки там він з такими амбіціями мусить себе реалізувати.

Вибори 2012 Україна, це коли у Верховній Раді Ваш обранець має робити інше – проводити реформи. В Україні на цій ниві непочатий край роботи. Навіть діючий президент Віктор Янукович сам собі намітив їх аж 24. Але ж виконання їх від нього ніхто не вимагає. Тому як їх вимагати потрібно мати бажання. Й чітке бачення того, чого вимагати.

Україна – об’єднана нація. Дев’яносто відсотків її громадян об’єднані низьким рівнем життя. Це коли за зароблені кошти отримуєш низьку якість товарів, робіт, послуг. Послуг, в тому числі, й державних. Вони геть не безкоштовні. Чи можливо не платили хабар? За ті гроші влаштовують послуги? Й взагалі, а чому за них платити?!

Тому об’єднавшись навколо рівня життя, на шляху до Європи, там де він високий, на шляху на якому чомусь “послідовний” Янукович зробив паузу, а тому що не вимагаємо, формуємо системні вимоги до наших обранців. Вони так їх чекають. Чи Ви не бачили цих по-дитячому добрих, навіть наївних очей на зустрічах?

Як тільки на Вашому горизонті з’явиться кандидат в народні депутати й пропонуватиме лагодити “домофон” ввічливо вислухайте його, але недовго. Й щиро зазирнувши в його наївні дитячі очі суворо запитайте:”А реформи в якій галузі збираєшся проводити? Покажи нам свої законопроекти на їх виконання!” Нехай він з указкою в руках доводить Вам, його виборцям, переваги запропонованих статей. Чи можливо він не розуміє куди йде?!

Вибори 2012 Україна, це наприклад, якщо Ви підприємець, створюєте робочі місця, платите податки то сміливо вступайте в дискусію, а що Ваш представник в Верховній Раді думає зробити для того, щоб ведення бізнесу було легким, прозорим та зрозумілим? Причому зрозумілим в рамках законодавства. Які зміни до Податкового кодексу Ваш обранець пропонує в частині зменшення корупційного податку? Які дозволи збирається скасувати, які залишити? Що він думає про податки, чи не є вони занадто високі? Не забагато чи їх? Можливо той, очікуючи таку високу зацікавленість, вже привіз з собою проект закону про внесення змін до Податкового кодексу.

Вибори 2012 Україна, це якщо Ви найманий працівник, то сміливо запитуйте, чи маю я виконувати іншу роботу, окрім своїх службових обов’язків, обумовлену контрактом та колективним договором? Якщо ні, то що про це каже Трудовий кодекс? Як він стоїть на захисті моїх інтересів? Як можливо його вдосконалити в цій частині? Якщо так, то яку я платню за це отримую? Як це записати в Трудовому кодексі, що б це було якнайкраще зрозуміло й тому роботодавцю, якийсь чомусь читає його по-іншому? Можливо той кандидат, очікуючи таку високу зацікавленість, вже привіз з собою проект закону про внесення змін до Трудового кодексу.

Вибори 2012 Україна, це якщо Ви пенсіонер, то… по-перше візьміть та подякуйте за те, що Вам привезли. У Вас кандидат, або його попередники забрали набагато більше. Це… ну так, як симпатія виникла між чоловіком та жінкою. Пам’ятаєте? Згадайте! Це тільки привід познайомитись. Життя, то набагато серйозніше. Тому це так, як перед тим як засилати сватів, суворо запитуйте у кандидата на Ваш голос, що він має зробити в пенсійній реформі так, щоб ті, які працюють, отримали гарантовано гідну пенсію після виходу на неї. А ті які на пенсії зараз, отримали вже сьогодні гідну пенсію за рахунок тих, що працюють. Ви то вже не працюєте. Можливо той, очікуючи таку високу зацікавленість, вже привіз з собою проект закону про пенсійну реформу.

Вибори 2012 Україна, якщо не знаєте що запитати, то запитайте, а яку реформу він пропонує проводити в галузі медицини? По-скільки ця сфера не турбує тільки здорових та несміливих. У нас медицина платна, чи як в Конституції? Якщо при фразі “як в Конституції” на очах в того непорозуміння, то не даючи йому отямитись добийте, а платити кому? На рахунки медзакладів, чи так як зараз – в фонди, або “налічкою”? Можливо той, очікуючи таку високу зацікавленість, вже привіз з собою проект закону про медичну реформу.

Особливо настійливо запитуйте кожного кандидата в депутати до Веховної Ради України про судову реформу. Тому як ця сфера, на відміну від медицини, стосується вже кожного, якщо хтось ще не зрозумів.

І взагалі, питайте! Запитуйте! Вимагайте! Не продавайтесь! Це ми, відповідно до Статті 5 Конституції України, наймаємо собі менеджера на роботу, а не навпаки! Тоді до нас буде відповідне відношення, як до роботодавців. А не навпаки. Про бидло Ви мабуть вже чули.

Для цього, заздалегідь, не за день до виборів, визначте себе в якому окрузі знаходитесь.

Встановіть, які кандидати будуть просити Вас обрати їх до Верховної Ради України виконувати Вашу волю.

Зберіть якомога більше інформації про кандидата. Зараз це так легко завдяки Google та Яндексу.

Виберіть найкращих зупинившись на зрозумілих Вам критеріям, але виходячи з того, що кандидат має створити для Вас такі правила гри, таку Систему, в якій ви будете жити, працювати, почуватися гідно.

Знаходьте час для зустрічей з обраними кандидатами, питайте, запитуйте, вимагайте. Не забувайте, щоб ваші вимоги були записані в офіційній програмі кандидата. Щоб не забув. Тому, як дуже скоро, коли він стане депутатом нам з Вами потрібно буде вимагати від нього її виконання.

Завдяки турботі наших депутатів, які встановили собі п’ятирічний термін повноважень, таку процедуру ми проходимо раз на п’ять років.  Всього один раз на п’ять років. Важко, але один раз за п’ять років. Але яке важливе значення цей раз має в побудові нашого майбутнього.

По темі: Досвід Грузії. А чи взагалі потрібен досвід Україні?

Вибори 2012 – лише в такому разі це буде виконання наших вимог нашого бачення майбутнього.

В іншому разі нам й надалі будуть покращувати життя. Але так, як вони його бачать.Залишіть коментарbigmir)net TOP 100
WordPress: 16.96MB | MySQL:35 | 0.165sec