My Great Web page


Интернет реклама УБС

Ніну Москаленко силою вивели з її будинку на Печерську

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Ніну Москаленко силою вивели з її будинку на Печерську

Сьогодні ще одна українська родина з великої сім’ї українських родин стала на шляху однієї Сім’ї.

Громадянку України Ніну Москаленко, її матір та сина силою вивели з їх будинку, в якому з 50-ти років жили ще її батьки. Можливо, це єдиний будинок, який був збудований в ті далекі радянські часи. Наразі навкруги лиш одні маєтки.

Місце просто чудове. З подвір’я, буквально впираєшся в огорожу Національного ботсаду імені Гришка, а з вікон будинку із протилежного боку прекрасно видно Дніпро та куполи Києво-Печерської Лаври.

Місце справді чудове. А тому й бажаючих вдосталь.

І от зранку “невідомі особи намагаються силоміць витягнути Ніну Москаленко з будинку. Тягнуть її по підлозі. Інші невідомі викидають її речі. Міліція на це ніяк не реагує, лише погрожує скласти на присутніх громадських активістів адмінпротоколи”, – написав на своїй сторінці в Facebook активіст  Богдан Тицький.

“До Ніни Москаленко приїхала виконавча служба з беркутом на підмозі! Всі, в кого є можливість – їдьте туди! Адреса: пер. Землянський, 14″, – інформація від іншої активістки Тані Лиходєєвої.

“Зранку приїхала виконавча служби, три автобуси міліції і представники нібито від тої сторони. Міліція поки тримає нейтральну позицію. Хлопці від сторони рейдерів ще зранку повикидали всі речі Ніни Іванівни на вулицю, повиламували двері, диван стоїть на вулиці…”, – розповів ще один активіст  Олександр Куліковський.

“Щойно з десяток “спортивних журналістів” намагався прорватись у приміщення будинку, а саме в коридорчик, де все ще перебуває Ніна Москаленко з сім’єю. Свободівці відбили їх атаку. Зараз ці “журналісти” стоять біля автобусів з міліцією”, – пише в Facebook Олександр Аронець.

“Невідомі особи”, “судові виконавці”, “рейдери”, “спортивні журналісти” – все змішалось в європейській країні в котрій не працює судова система. В якій неможливо відстояти своє основне право на житло.

Проблема  Ніни Москаленко лиш в тому, що вона в якийсь час стала на шляху інтересів регіональних. Кажуть на шляху паспортного короля Василя Грицака.

Проблема всіх нас – що кожен з нас, поодинці чи всі разом, кожного дня стаємо на шляху інтересів когось з регіональних та цілої Сім’ї.

Проблема наша,… чи Сім’ї?

P.S.  “Щойно звільнити зайняте рейдерами приміщення, вони повтікали. Зараз активісти руйнують грати”, – написав в Facebook Олександр Аронець.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.26MB | MySQL:40 | 0.465sec