My Great Web page


Интернет реклама УБС

Як змінити країну по-Луценко: тези про 3 республіку

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Як змінити країну по-Луценко: тези про 3 республіку

Україна має змінитися. І не тільки шляхом зміни одного президента на іншого.

Юрій Луценко озвучив свої тези по реформуванню України.

“В тюрьмі(тюрмі – тут і надалі розшифровки автора) я постійно повертався до питання невдачі Помаранчевої команди і мене зокрема в мвс (МВС ). Опускаючи деталі, мій висновок зводиться до того, що у нас був вождь, але ніхто не знав ні його команди, ні планів. Результат на поразку був запрограмований”, – пише Луценко у своїй сторінці в Facebook.

І дійсно, яка різниця хто буде у владі, буде її топ-менеджером, якщо сама система в Україні залишиться старою.

“На старому дефективному, каральному, часто кривавому фундаменті СССР не можна збудувати європейську демократичну державу”, – дає оцінку тому, в чому ми знаходимось на протязі всіх років Незалежності, Луценко.

Дуже мало від політиків чутно заяв, а тим більше дій по тому, а що далі. Яку країну будувати? Яку систему?

“Висновок – процес змін треба поставити з голови на ноги – спочатку концепція нової країни, потім єдиний канд (кандидат) в президенти, його команда і лиш за тим – народна хвиля під вибори. Які осн(основні) напрямки 3 укр(української) республіки?”, – задає питання собі і нам Юрій Віталійович.

Його основні тези в цьому напрямку:

  1. Євроінтеграція за будь-яку ціну. Інакше чорна діра Кремля втягне нас знову в морок минулого, яке там ніколи не минає.
  2. Демонополізація і деолігархізація ек(економічної) і політ(політичної) системи. Без цього не буде ні ефект(ефективної) економіки ні соц(соціальних) стандартів. Пропозиція дуже проста – всі податки платяться в Україні, якщо ні – постає питання про законність приватизації 90-х, плюс примусова демонополізація за прикладом США
  3. Пвноцінне самоврядування. проблеми мають вирішуватися там, де живуть люди.
  4.  Формування модерної укр(української) ідентичності.
  5. Ліквідація каральної системи гпу-мвс-суди. Прийняття нових законів під нові силові та суд(судові) структури. Набір персоналу з нуля. Професіоналізм можна здобути, моральність – ні.

“Це – лише мої тези. Більше знають безліч розумних небайдужих профі. Хочу допомогти сісти їм за круглий стіл. З новою візією 3 укр республ зявиться сенс йти на вибори , щоб змінити не прізвище президента, а країну, де ми живемо”, – закінчує Луценко.

Потрібно розпочинати діяти…


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.32MB | MySQL:40 | 0.436sec