My Great Web page


Интернет реклама УБС

Характеристики Google Glass змінюють наше життя

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Характеристики Google Glass змінюють наше життя

Важко було уявити можливості окулярів Google GlasS, оскільки до недавнього часу всі повідомлення про них супроводжувалися завісою таємничості. Розробники не розкривали характеристики.

Тепер, коли продукт остаточно сформований, протестований і незабаром відправиться першим замовникам, прийшов час розповісти про них, – сказано в повідомленні Google Glass.

Технічні характеристики Google Glass не можуть не вражати. Інтегрований в окуляри дисплей з роздільною здатністю 640 x 360 формує зображення, еквівалентне тому, як якби користувач дивився на 25-дюймовий екран з відстані 2,4 метра.

Google Glass. Фото AP

В пристрої, який людям пропонують носити замість традиційних окулярів, вмістилися досить потужний процесор, модулі Wi-Fi 802.11b та Bluetooth, накопичувач на 16 Гб пам’яті, фото – та відеокамера.

Це дозволить записувати відео роздільною здатністю 1280 х 720 пікселів і робити фото роздільною здатністю 5 Мп. Відсутні навушники, передача звуку пристроєм заснована на кістковій провідності.

Час автономної роботи Google Glass охарактеризовано як «один повний робочий день типового використання», правда, із застереженням: якщо часто вдаватися до відеозапису, то розрядка буде йти інтенсивніше і автономність скоротиться. Для зарядки АКБ застосовується зарядний пристрій, що підключається до порту Micro USB.

Як наголошується, Google Glass підтримують пару зі смартфонами по інтерфейсу Bluetooth, правда, на мобільному пристрої повинна бути встановлена операційна система не нижче Android 4.0.3. Якщо ця умова задовольняється, і на смартфоні встановлено програму Myglass Companion, то користувачі очок отримують доступ ще до SMS і GPS.

Але важко навіть припустити, які революційні, особливості Google Glass закладені не в його апаратній начинці, а в області програмного забезпечення. Якщо програмісти втілять в життя хоча б частину зі своїх задумок, через кілька років Google Glass можуть круто змінити наше життя до невпізнання.

Так, наприклад, як щоб у режимі реального часу через Skype або за допомогою інших сервісів відеозв’язку показувати іншим користувачам те, що відбувається навколо? Ефект присутності буде вражаючим.

Люди зможуть не тільки розповісти, що бачили прямо перед собою, а й показати через Google Glass, що важливо для правоохоронців. рятувальників.

Живі трансляції стануть буденним явищем, оскільки непотрібно тягати за собою спеціальне обладнання. Якщо припустити, що переглядати відео люди будуть також за допомогою Google Glass, то споживач контенту зможе бачити світ точно таким же, яким його бачила людина, яка його знімала.

Шеф теоретично зможе в будь-який час робочого дня дізнатися, чим конкретно зайнятий будь-який з його співробітників, і що знаходиться у нього безпосередньо перед очима.

QR-коди, які Google Glass зможуть розпізнавати і демонструвати змінять рекламу.

А як на рахунок звичайних знайомств!  Інтегрувавши Google Glass із соціальними мережами, то пішовши на будь-яку вечірку або просто прогулюючись по місту, окуляри будуть підказувати, де неподалік знаходяться люди з подібниими інтересами.

Вартість одних окулярів Google Glass Explorer Edition – $ 1500. До кінця року компанія обіцяла випустити більш доступну версію окулярів.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.22MB | MySQL:40 | 1.257sec