My Great Web page


Интернет реклама УБС

Янукович відмовився від памперсів, які привезли в Межигір’я

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Янукович відмовився від памперсів, які привезли в Межигір’я

Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Про це знають всі, навіть президент України Віктор Янукович.

Сьогодні він навідріз відмовився від памперсів, навіть з безкоштовною доставкою до його додому, як він вважає, в Межигір’я.

Там, під Межигір’ям зібралося близько 50 активістів партії ДемАльянс, які скандують “Нас не залякати” та “Ні диктатурі”. Учасники акції мають намір подарувати Президенту Віктору Януковичу і його охоронцям памперси.

Як сказав, заступник голови Демократичного Альянсу Віктор Андрусів:”Наша мета показати режиму, що арештами він нічого не доб’ється. Арешти – це спосіб посіяти страх у суспільстві, а боягузів легко грабувати і обдурювати. Сьогодні перед кожним з нас стоїть завдання переламати свій страх і змусити боятися владу”.

Під Межигір'ям. Фото з Facebook Наталії Тарасовської

Тривожно під Межигір’ям з ранку. Фото з Facebook Наталії Тарасовської

Допомагали сором’язливому Януковичу відмовлятися від безкоштовних  памперсів невідомі люди в чорному, які до речі утримуються на кошти платників податків. Спершу вони переписали меценатів президента. Ну а як по іншому?

Під Межигірям: перепис меценатів Януковича. Фото Української правди

Під Межигірям: перепис меценатів Януковича. Фото Української правди

Ну а потім вже оточили з намірами погрітися, з цікавістю щось взнати, просто поговорити.

Під Межигір'ям триває тепла дискусія

Під Межигір’ям триває тепла дискусія. Фото з Facebook Наталії Тарасовської

А всього то президент Янукович боїться громадян України, які приїхали в Межигір’я, до нього додому, як він думає, висловити свою турботу про рішення суду від 11 квітня, яким було засуджено Михайла Панова на 7 діб в ізоляторі, лідера ДемАльянсу Василя Гацька на 5 діб в ізоляторі та ще трьох учасників демальянсу до штрафу 170 гривень за нібито проведення акції, яку заборонили. Хоча хлопці та журналісти прибули на місце подій дивитися як прибирають наслідки повені. Тому, що перед цим суд заборонив їм навідатись в Межигір’я та висловити тривогу щодо поганого стану доріг в Україні, якраз мотивуючи це проведенням під будинком Януковича робіт, з ліквідації наслідків тої повені.

Можливо варто все таки взяти памперси? Тим більше на шару.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:43 | 0.650sec