My Great Web page


Интернет реклама УБС

Катеринчук кандидат в мери Києва. Хоча вибори ще не розпочались

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Катеринчук кандидат в мери Києва. Хоча вибори ще не розпочались

Член фракції “Батьківщина” у Верховній Раді, лідер Європейської партії Микола Катеринчук вирішив брати участь в виборах мера Києва.

Відповідну заяву Катеринчук зробив на своїй сторінці в Facebook, звертаючись до жителів Києва і лідерів опозиції – Юлії Тимошенко, Віталія Кличка, Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока.

Двоякі почуття виникають тільки-но почавши читати заяву. “Я, Микола Катеринчук, член парламентської фракції «Батьківщина» та лідер Європейської партії, прийняв рішення у разі призначення виборів у Києві висунути свою кандидатуру на посаду мера столиці”, – сказано в ній.

Варто тільки привітати бажання Миколи Катеринчука взяти відповідальність за велике таке господарство, як Київ. Але вибори ще не розпочались. Віталія Кличка розпинали тільки за те, що в таких же умовах відсутності ясності в самих виборах він не оголошує про участь в них. Тут зовсім навпаки.

Відчуваючи низький відсоток підтримки на виборах без лейблу “Підтримано опозицією”, подібна заява Катеринчука варта тільки тим, що він загострив увагу до способу, методів обрання кандидата від опозиції та його прізвища. Та ролі киян в цьому процесі. Про що він і звертається до лідерів опозиції.

Влада нав’язує киянам Олександра Попова. Опозиція – Петра Порошенка. Без участі самих киян. Як кажуть в народі, то вони всі однакові. Принаймні в цьому.

Раптово Петро Порошенко, який ще не відійшов від економічних перетворень в уряді Азарова, стає опозиціонером №1!. Принаймні в Києві. Петро Порошенко, який виразно відчув, що не став прем’єром в лютому 2005 року, будучи головою Ради безпеки та оборони з неймовірно ексклюзивними повноваженнями давати доручення членам Уряду та вимагати їх виконання, зробив все можливе, щоб усунути колишнього партнера по опозиції Юлію Тимошенко від посади прем’єр-міністра. Це вже потім був меморандум, який повернув із забуття Віктора Януковича та Партію регіонів. Петро Порошенко, який будучи 33-м номером за списком “Нашої України” на виборах 2006 року раптово став її лідером та оголосив про своє бажання бути спікером Верховної Ради. Спікером тоді став Олександр Мороз із всіма наслідками, які привели до влади Януковича спочатку прем’єром, а потім і президентом.

Тривожні відчуття виникають від нових амбіцій Петра Порошенка. Новітня опозиція мабуть не пам’ятає наслідків від участі його в опозиційних іграх.

Навіть не цікаво, що деякі депутати ввійшли в Верховну Раду 7-го скликання на грошах Порошенко, а тепер лобіюють його мерство. Це їх проблеми.

Киянам справді байдуже до кулуарних інтрижок. Принаймні вони висловили до них своє ставлення низькою участю в масовках опозиції та деяких громадських організацій на підтримку виборів мера Києва 2-го квітня. Коли десь там, де хто, вирішує замінити одного на другого. Ім байдуже до того, що там придумали вожді. Не запитавши в них самих.

В заяві Микола Катеринчук звертає увагу лідерів опозиції на залучення киян до вибору мера Києва. “Що в цій ситуації мала б робити опозиція? .. домогтися ухвалення Закону про обрання мера у два тури. Це автоматично зняло б проблему висунення єдиного кандидата від опозиційних сил. Навпаки: за умов двохтуровості потрібно було б висувати якомога більше кандидатів. І тоді кияни, а не кулуарні домовленості, визначили б долю виборів. А кандидат, який завдяки консолідації опозиційного електорату переміг би у другому турі, став би справжнім легітимним представником громади. Обраний більшістю киян”.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.410sec