My Great Web page


Интернет реклама УБС

Європа спрощує видачу віз. Але поки що не для всіх категорій громадян

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Європа спрощує видачу віз. Але поки що не для всіх категорій громадян

Європа ще на крок стає ближчою для громадян України. Поки що не для всіх.

17 квітня Європейський парламент  має ратифікувати угоду з Україною, яка дозволить деяким категоріям громадян отримувати візи в Шенген за спрощеною процедурою, повідомляє “Українська правда“.

В понеділок президент України Віктор Янукович підписав закон про ратифікацію угоди між Україною та Європейським союзом, яка містить доповнення до угоди від 2008 року.

Верховна Рада ратифікувала угоду з Євросоюзом про внесення змін до угоди про спрощення оформлення віз 22 березня.

Відповідно європейська сторона також має ратифікувати цю угоду.

Прес-секретар представництва Євросоюзу в Україні Давид Стулік повідомив, що “кілька комітетів Європарламенту вже схвалили цю угоду”, а сама ратифікація буде здійснена “найближчим часом”.

Питання ратифікації доповнення до угоди про спрощення візового режиму з Україною внесено до порядку денного ЄП на 17 квітня.

“Ратифікація цієї угоди в Європарламенті планується десь в середині квітня. Вона набуде чинності протягом декількох місяців після обміну ратифікаційними грамотами”, – повідомив в.о. директора департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

“Сподіваємося, рішення буде прийнято. Протягом короткого терміну відбудеться обмін нотами і хотілося б, щоб до свят воно вступило в силу”, – повідомив радник президента Андрій Гончарук.

Спрощена процедура отримання віз буде поширюватися на технічний персонал ЗМІ, супроводжуючий журналістів, водіїв-перевізників міжнародних вантажів та пасажирських сервісів, студентів, членів релігійних, громадських, професійних і благодійних організацій, родичів громадян країн ЄС.

Також стосуватиметься хворих, що проходять лікування на території Євросоюзу, і їх супроводжуючих.

Журналісти та бізнесмени зможуть отримувати багаторазові шенгенські візи на п’ять років, а працівникам сфери культури і науки, учасникам міжнародних спортивних змагань та їх супроводжуючим, учасникам програм обміну між містами-побратимами і родичам резидентів країн ЄС будуть видаватися багаторазові візи на рік.

При цьому всі представники вищезгаданих категорій, що не досягли 25 років, будуть звільнені від оплати консульського збору за візу.

Власникам біометричних службових паспортів для в’їзду в ЄС візи не будуть потрібні.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.32MB | MySQL:40 | 0.421sec