My Great Web page


Интернет реклама УБС

Посадка в поїзд відтепер відбувається за іменними залізничними квитками

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Посадка в поїзд відтепер відбувається за іменними залізничними квитками

З 6 квітня вступає в дію рішення Кабінету Міністрів про введення іменних залізничних квитків.

Пред’явлення пасажиром документів, що засвідчують особу, необхідне не при покупці квитка, а при посадці на поїзд.

До таких документів належать: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення водія, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

По темі: Що потрібно для придбання іменних залізничних квитків та при посадці?

Крім того, можна пред’явити проїзний документ для виїзду за кордон особи, яку визнано біженцем, та особи, яка потребує додаткового захисту, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідку на постійне проживання, посвідку на тимчасове проживання, картку мігранта, посвідчення біженця, проїзний документ біженця, паспортний документ іноземця та особи без громадянства.

Відповідно до законодавства, таке рішення вступить в силу через 15 днів після опублікування відповідного рішення.

На думку міністра, це допоможе припинити спекуляцію на залізничних квитках і, крім того, пов’язане з переходом на електронні квитки.

Міністерство інфраструктури, як відомо, планувало запровадити продаж іменних залізничних квитків з 1 січня 2013 року, але відклало ухвалення рішення.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.19MB | MySQL:40 | 0.468sec