My Great Web page


Интернет реклама УБС

На шляху України до ЄС без виборів влади в її столиці?

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! На шляху України до ЄС без виборів влади в її столиці?

Київ та кияни зробили перший крок на шляху до Європейського Союзу. Сьогодні вони вийшли під стіни Верховної Ради на захист базового права – права обирати собі владу.

Кияни на протязі століть обирали собі владу. На території Києва, починаючи з 1494 року, раніше та пізніше на інших територіях правобережної України діяло Магдебурзьке право.

Правляча Партія регіонів на чолі зі своїм президентом Віктором Януковичем намагається замінити Магдебурзьке право звичним для них правом Межигірським. Це коли крадеться саме право обирати собі владу.

Природньо, що кияни вийшли на протест. Важко порахувати скільки. Місце їх перебування, вулиця Грушевська, надзвичайно вузька для таких акцій. Розбивши її на сектори можливо нарахувати близько 4 тисяч. Що трохи більше ніж на захист свого вибору 2012, але в раз п’ятдесят менше, ніж потрібно для конструктивного діалогу з владою.

Мітинг під Верховною Радою за вибори мера Києва

Мітингувальники приходять, проходять та відходять. Бажаючих набагато більше, ніж їх може вмістити вулиця навпроти Верховної Ради. На площі їх би назбиралось далеко за 10 тисяч.

Але площа зайнята. Партія регіонів, знову ж таки, намагаючись бути ближче до киян, як і в снігові замети 22 березня, заздалегідь оточила за допомогою відгодованих “Беркутівців”, кожен з яких міг би тоді витягнути будь-яке авто однією лівою, включаючи фуру, периметр навколо Верховної Ради.

“Беркут”, який був відсутній в снігову заметіль

Там, в тому периметрі, як в резервації, проходить альтернативний мітинг на підтримку європейських прагнень. Молоді люди, мабуть ті, які чекають свої 50, гривень чи можливо інше, в кількості біля сотні, з державними прапорами, але з очима качкодзьобів, підмукують тому, який зі сцени їх кудись кличе. Вони, розбавлені пенсіонерами, які теж прагнуть в Європу, на шляху до Великої Мети, почали з малого.. з 50-ти за день. В надії, мабуть, досягти в майбутньому 50 за годину, як їх європейські колеги. Не розуміючи, що там за таке не платять. Громадяни ЄС висловлюють свої прагнення безкоштовно.

Мітинг “В Європу без виборів мера Києва”

Наляканий спікер Верховної Ради Володимир Рибак, підбадьорений такими ж наляканими депутатами від Партії регіонів і їх тінню – комуністами, затягує розгляд питання по виборах мера Києва так, як людина, яка випила декілька літрів пива й заблудилася в мегаполісі.

В очікуванні того, що кияни втомляться та розбредуться.

Адже тоді вже можна й там, де стоїш.

Не має сенс їм давати таку можливість. Адже скасування(затягування) виборів в Києві має на меті скасування(затягування) виборів президента. На шляху до Європи!

Розгляд питання по виборах мера Києва заплановано в Верховній Раді на 16 годину.

Зустрінемось там хто не встиг зранку!!!


2 Коментарів

  1. учтивый

    Электорат не прийдет. Им это не нужно. Даже те что там на митинге и те разбредуться

    • Сидоренко

      Здається киянам дійсно нічого не потрібноbigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.556sec