My Great Web page


Интернет реклама УБС

Чи стане Україна найближчим часом європейською державою?

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Чи стане Україна найближчим часом європейською державою?

Чи стане Україна європейською державою найближчим часом? Відповідь на це природне для нормального громадянина України та болюче для “совка” питання отримаємо теж найближчим часом.

В Україні знаходяться Кокс та Кваснєвський – уповноважені Євросоюзу на пошуки виходу з кризи у відносинах того ж Євросоюзу з Україною в питанні приєднання України до європейських цінностей.

Марення якесь?!

Ні!. Звичайні будні в житті найбільшої за площею держави Європи, яка до того ж знаходиться в самому її центрі.

Нинішній візит в Україну місії Олександра Кваснєвського і Патріка Кокса, уповноважених Євросоюзом на пошук виходу з кризи у відносинах, буде останнім, – повідомляють ЗМІ.

У середу вони зустрілися з прем’єром Миколою Азаровим, в четвер відбулися тривалі переговори з генпрокурором Віктором Пшонкою, на п’ятницю у них намічена зустріч з Віктором Януковичем.

У четвер Кваснєвський і Кокс провели чергову зустріч з главою партії “Батьківщина” Юлією Тимошенко, яка тривала більше двох годин, після чого, як завжди, відмовилися від спілкування зі ЗМІ.

Мандат місії закінчується і навряд чи буде продовжений. Щоб повернутися до неформального діалогу з ЄС, Київ повинен провести радикальні зміни до 18 квітня, інакше наслідки можуть бути незворотними.

18 квітня вони виступлять з доповіддю на конференції президентів Європарламенту в Страсбурзі, де і буде вирішуватися питання про продовження роботи місії.

Відразу кілька джерел із Брюсселя в різних органах ЄС запевнили, що надія на продовження роботи посередників невелика.

“Шанси на продовження незначні, хоча все залежить від змін, досягнутих українською владою до 18 квітня”, – заявив одне з них.

Інше розповіло, що місія заздалегідь почала підготовку зустрічі з Януковичем.

“За минулі десять днів два високопоставлених співрозмовника Віктора Януковича передали йому сигнал: ЄС підозрює, що він неправильно зрозумів суть домовленостей, досягнутих на саміті Україна-ЄС. В п’ятницю на зустрічі з Коксом і Кваснєвським президент повинен дати відповідь на закиди ЄС”.

“У разі позитивного розвитку подій місія може бути продовжена на нетривалий період із зміненим мандатом – їй буде доручено спостерігати за імплементацією домовленостей. В іншому випадку місія завершується, а її звіт публікується”, – зазначає джерело.

Ще одне джерело в структурах ЄС зазначило, що зупинка роботи місії спричинить низку негативних подій у взаєминах Києва і Брюсселя.

“Звіт місії буде обговорюватися 22 квітня на зустрічі глав МЗС країн-членів ЄС. Крім цього, цілком імовірно, що він визначить рішення Єврокомісії на її засіданні на початку травня про те, чи направляти на підписання Ради ЄС текст угоди про асоціацію між Україною та ЄС”, – стверджується в повідомленні.

Гордий “совок” та непохитна “еліта” не допустять входження України до сім’ї європейських держав шляхом підписання договору про Асоціацію з Європейським союзом.

Перші, тому що не розуміють європейських цінностей – верховенство права, свободи слова, зібрань, думок та інше.

Другі, тому що всього цього бояться.

При мовчазній згоді більшості.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.521sec