My Great Web page


Интернет реклама УБС

Єфремов спровокував та знову закрив Верховну Раду

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Єфремов спровокував та знову закрив Верховну Раду

Верховна Рада запрацювала. Голова Володимр Рибак відкрив пленарне засідання сесії Верховної Ради 7 скликання.

Однак не довго музика та грала.

Олександр Єфремов вирішив здивувати, насамперед самого себе.

Голова найбільшої фракції Верховної Ради, не останній член правлячої партії, виступаючи на пленарному засіданні щойно розблокованої Ради почав з російської.

Це той, який більше всього плакався, що Рада не працює, що неможливо в таких умовах працювати, турбуватися про народ, про його благо.

Політик з досвідом не міг не знати наслідків свого виступу. Йому до лампочки законотворчість. Збурити Верховну Раду, а потім ридати що не дають працювати – головне наразі для правлячої “еліти”.

Знаючи державну мову принципово виступає мовою іншої держави в вищому законодавчому органі країни.

Йому набагато зручніше повісити ярлики неонацистів на опонентів, чим виконувати Конституцію, закони держави, які прямо вимагають виступи державною мовою.

Відповідно до закону “Про засади мовної політики”, ст.9, п.1: “Засідання Верховної Ради України, її комітетів і комісій ведуться державною мовою. Промовець може виступати іншою мовою. Переклад його виступу на державну мову, у разі необхідності, забезпечує Апарат Верховної Ради України.”

Наслідки його виступу були прогнозовані.

Порушення Конституції, законодавства відбувалися з мовчазної згоди Голови Верховної Ради, засновника та члена правлячої Партії регіонів Володимира Рибака, який до речі не виконав вимог зазначеної ст.9, п.1 закону “Про засади мовної політики” не забезпечивши переклад виступу голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова на державну мову.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.511sec