My Great Web page


Интернет реклама УБС

Громадяни Кременчука відстояли своє право на чисте повітря

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Громадяни Кременчука відстояли своє право на чисте повітря

Громадяни Кременчука, активні українці, відстояли своє право на чисте повітря та не допустили на сьогодні будівництво нового гірничо-збагачувального комбінату.

Біля Кременчуцької райдержадміністрації зібралися люди, які протестують проти прийняття «Схеми планування території Кременчуцького району», в якій передбачено будівництво Беланівського ГЗК – вже третього в районі, – повідомляє ТелеграфЪ.Мітингувальники з хлібом-сіллю чекали представників влади на вулиці. Але не до них було всередині будівлі. Там серйозні речі “рішались”. Не вийшли ні голова райдержадміністрації, ні голова районної ради.

Недовго думаючи, пікетники на чолі з трьома народними депутатами України з “УДАРу” Сергієм Капліним, зі “Свободи” Юрієм Бубликом та Олегом Сиротюком увірвалися в зал, де проходила сесія райради. Міліція намагалася їх не пустити. Але в підсумку та відступила й всі бажаючі з криками і плакатами пройшли в зал.

Депутат Сиротюк поставив ультиматум – або питання буде знято з розгляду, або сесія не відбудеться. Під час виступу депутат сказав, що його помічники вже зареєстрували у Верховній Раді проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії парламенту з приводу розслідування фактів порушень законодавства при наданні дозволів і відведення земельних ділянок для будівництва ГЗК.

На даний момент питання про затвердження “Схеми планування території Кременчуцького району”, який передбачає будівництво Беланівського ГЗК, зняли з розгляду сесії Кременчуцької райради.

Приклад мешканців Кременчука довів, всього лиш бажання та рішучість громадян України в прагненні до європейських цінностей – й життя в країні зміниться на краще.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.596sec