My Great Web page


Интернет реклама УБС

Президент Янукович вкотре визнав своє небажання проводити реформи

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Президент Янукович вкотре визнав своє небажання проводити реформи

Президент України Віктор Янукович в черговий раз визнав, що не мав жодних намірів проводити реформи, так необхідні країні.

Як повідомляє 5 канал, президент відзначив низький рівень реалізації реформ, відкриваючи засідання комітету з економічних реформ.

Бажаєш, щоб зникли харчі – створи міністерство продовольства. Бажаєш не бажати реформ – створи міністерство з реформ. Або хоча б комітет.

Скоріш за все, такими намірами керувався Янукович, оголошуючи на початку свого царювання про намір втілити 25(!) реформ.

Не одну, чи хоча б три. Двадцять п’ять – це круто, розмах. Цілий комітет створив. На кошти платників податків. В якому поважні особи цікаво та весело проводять час в тяжких роздумах про наболіле.

На виході як завжди – те, що й було раніш, без нового президента – “реформатора”, без декларації про 25 реформ, без комітету. Стабільність. Або стабільність та реформи – гасло передвиборчої компанії кандидата в президенти Януковича, яке було очевидним маривом, тому як втілювати реформи при стабільності можуть тільки шизофреники.

Або стабільність, або реформи. Не було жодних сумнівів, що виграє стабільність. А що ж тепер з тим, яке вже назріло й перезріло. З реформами. Всього лиш знайти крайніх, цапів.

“На сьогодні можна зробити висновок, що наміри і декларації щодо проведення реформ були великі, а рівень виконання цих обіцянок є дуже низьким”, – звертався до когось на засіданні  комітету з економічних реформ президент – “реформатор”.

“Я хотів би, щоб ми з вами усвідомили: якщо ми щось декларуємо, ми зобов’язані це виконувати, ніхто, як кажуть, пальці в двері не засовує і не примушує брати на себе зобов’язання”, – слова, які викликають в нього солодку ностальгію повторював вже Глава держави Україна за Конституцією, котрий сконцентрував в своїх руках всю повноту влади в країні, фактичний керівник такого собі комітету з економічних реформ.

Пальці йому дійсно в двері ніхто не засовував. Та й за його язик ніхто не тянув.

А Україні дійсно потрібні реформи. Двадцять п’ять, а то й більше.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 17.09MB | MySQL:40 | 0.160sec