My Great Web page


Интернет реклама УБС

Тушка Табалов-молодший задумався про вибачення перед виборцями.

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Тушка Табалов-молодший задумався про вибачення перед виборцями.

А.Табалов

Мажоритарник, а нині тушка, Андрій Табалов задумався про своє вибачення перед виборцями 99 округу, що на Кіровоградщині за зміну політичних поглядів.

Андрій Табалов готовий вибачитися перед виборцями за зміну політичної орієнтації – таке він заявив під час прес-конференції у Кіровограді, – повідомляє 5 канал.

На питання журналістів, чи мав він намір вступати до опозиційної фракції у Верховній Раді Табалов-молодший відповів, що під час виборчої кампанії про це не думав оскільки сумнівався, що люди за нього проголосують.

“Я замислюватися почав, коли кампанія пройшла, коли почалося вже планування роботи. Я про це просто не думав… Іноді потрібно зробити справу, а от якою буде результат, ти будеш думати, коли його зробиш”, – ділився сумнівами молодий за мірками теперішньої влади народний депутат.

Герой одного фільму мріяв під дулом мисливської гвинтівки зарядженою звичайною сіллю про те, щоб його судили за радянськими законами. Забуваючи при цьому що крав він(наречену) зовсім за іншими.

Директор товариства з обмеженою відповідальністю Андрій Табалов, який триста сорок вісім раз подумає про підпис, що стосується власних грошей, хоче донести своїм виборцям те, що він геть не думав про їх думку, підписуючи передвиборчу програму.

Довірливі виборці, які агітували за нього, переконували інших, які повірили, тепер, за його мрією, мають проникнутись тим, що він тупив, коли направляв поважний документ в поважний орган – Центральну виборчу комісію.

“Я, Табалов Андрій Олександрович, підтримую встановлення влади народу над Президентом і депутатами через закони про імпічмент президента Януковича та закон про відкликання народного депутата, якщо останній не виконує своїх зобов’язань.
Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Об`єднаною опозицією «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:
1. Вступити до фракції Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.
2. Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.
3. Особисто проголосувати за закони, спрямовані на виконання Програми Об’єднаної опозиції, зокрема за закон про процедуру імпічменту, за імпічмент Януковича та за закон про відкликання народного депутата….

У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.”

Так написано в передвиборчій програмі Андрія Табалова.

А це документ все таки.

Хто не робив помилок? Особливо в молодості.

Коли пересічний громадянин не думає, він несе повну відповідальність перед суспільством.

Народний обранець тим більш.

Не подумав Андрій Табалов про наслідки своїх дій – нічого страшного, з ким не буває.

По темі:Тушок Табалових виштовхали з Верховної Ради

Й складає депутатські повноваження відповідно до документу(публічного договору між ним та суспільством) скріпленим своїм підписом.

Депутатські повноваження які він, до речі, отримав не у відповідності до положень Конституції – не склавши присягу.

Показавши таким чином владним старцям яскраву енергію молодих політиків, які йдуть тим на зміну.

А по іншому вже ніяк. Якщо він та його приклад-батько ще не зрозуміли.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.526sec