My Great Web page


Интернет реклама УБС

Внесено законопроекти про вибори в Києві, про повторні вибори, про “сенсорний” палець та інші

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Внесено законопроекти про вибори в Києві, про повторні вибори, про “сенсорний” палець та інші

В Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до Закону України “Про вибори народних депутатів України” (щодо повторного голосування в одномандатних виборчих округах).

Відповідний законопроект вніс депутат від “Батьківщини” Володимир Яворівський.

Також ним подано проект постанови про призначення позачергових виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради.

Фракція “Удар” внесла законопроект про внесення змін до Закону України “Про столицю України – місто герой Київ” (щодо об`єднання посад голови Київської міської державної адміністрації та Київської міської ради).

Цією фракцією також подано проект постанови про призначення чергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови та проект постанови про забезпечення особистого голосування народних депутатів України.

Самовисуванець Сергій Міщенко проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони приватизації, передачі у концесію (оренду) Державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль”) та проект закону про відкликання народного депутата України.

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про обрання Першого заступника Голови Верховної Ради України народного депутата України Калєтніка Ігоря Григоровича за авторства Петра Симоненко.

Лідером фракції Партії регіонів Олександром Єфремовим подано проект постанови про обрання народного депутата України Рибака Володимира Васильовича головою Верховної Ради України.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.405sec