My Great Web page


Интернет реклама УБС

Спрощено реєстрацію на рейси в терміналі “D” аеропорту “Бориспіль”

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Спрощено реєстрацію на рейси в терміналі “D” аеропорту “Бориспіль”

В аеропорту “Бориспіль” відтепер легко та просто пройти реєстрацію на рейси авіакомпаній та самому обирати місце в літаку. Щоправда не всім.

У новому терміналі “D” аеропорту “Бориспіль” почали діяти кіоски самореєстрації пасажирів CUSS (англ. Common Use Self Service).

Вони дозволяють пасажирам самостійно реєструватися на рейси авіакомпаній та обирати місце в літаку, що надає додатковий вільний час та звільняє від черг перед стійками реєстрації.

Про це повідомляє прес-служба міністерства інфраструктури.

Кіоски CUSS обладнано сенсорним екраном, паспортридером, зчитувачем 2D bar кодів, зчитувачем кредитних карток та принтером посадкових талонів. Для реєстрації на рейс пасажир може скористатися трьома способами реєстрації. Основні опції виводяться на дисплеї та дозволяють отримати посадковий талон, зокрема, за допомогою кредитної карти або карти часто подорожуючого пасажира (наприклад, Miles & More). Для реєстрації пасажиру достатньо помістити в зчитувальний пристрій кредитну карту, карту Miles & More або карту Mastercard з функцією PayPass.

Якщо пасажир бажає зареєструватися за допомогою паспорта, він має  прикласти його до сканера, після чого ввести номер рейсу, напрямок або код бронювання рейсу.

Існує і спосіб реєстрації шляхом простого введення прізвища  та коду бронювання рейсу відповідно роздрукованого підтвердження бронювання в пасажирській квитанції. У разі, коли пасажир уже зареєструвався і бажає внести зміни (наприклад, для вибору іншого посадкового місця), він може це зробити,  приклавши до сканера свій посадковий талон або дисплей мобільного телефону штрих-кодом вгору.

Для пасажирів, зареєстрованих за допомогою кіоску CUSS, реєстрація багажу відбувається без черг на спеціально відведеній стійці «Baggage Drop Off».

Наразі швидко та зручно зареєструватися за допомогою кіосків CUSS пасажир може на рейси авіакомпанії KLM. Найближчим часом планується можливість реєстрації пасажирів авіакомпаній AirFrance, Lufthansa та Austrian Airlines. Ведуться переговори щодо залучення інших авіакомпаній.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:45 | 1.176sec