My Great Web page


Интернет реклама УБС

ПРЕЗИДЕНТ ВІДПРАВИВ УВЕСЬ КАБМІН У ВІДСТАВКУ

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! ПРЕЗИДЕНТ ВІДПРАВИВ УВЕСЬ КАБМІН У ВІДСТАВКУ

Президент України Віктор Янукович відправив увесь кабмін у відставку.

Своїм указом №673/2012 від 3 грудня президент відповідно до статті 115 Конституції України та відповідно до пункту 9 частини першої статті 106 Конституції України прийняв відставку прем’єр-міністра України Азарова, що має наслідком відставку всього складу Кабінету Міністрів України.

Янукович доручив Кабінету міністрів продовжувати виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого уряду.

Всі урядовці продовжують працювати на своїх посадах і здійснювати покладені на них повноваження до звільнення в установленому Конституцією порядку.

Іншими указами президент звільнив зі своїх посад віце-прем’єр-міністра України – міністра інфраструктури України Бориса Колеснікова, віце-прем’єр-міністра України – міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка.

Також звільнено з посад міністра надзвичайних ситуацій України Віктора Балогу, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка, міністра юстиції України Олександра Лавриновича, міністра економічного розвитку і торгівлі України Петра Порошенка, міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника.

Відповідно до законодавства, призначення прем’єра здійснюється президентом за згодою більш ніж половини від конституційного складу Верховної Ради.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.491sec