My Great Web page


Интернет реклама УБС

Наш новорічний подарунок президенту – альтанка за 24 млн. виявився звичайним рестораном

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Наш новорічний подарунок президенту – альтанка за 24 млн. виявився звичайним рестораном

На території президентської резиденції “Синьогора” за 24 млн. грн зводиться звичайний ресторан замість ремонту відомої вже на весь світ “золотої” альтанки.

Відчуття збентеженості не полишає громадян України – всією громадою скинулись на один новорічний подарунок президенту, альтанку, в якій за задумом його прихильників, той мав цікаво в ній провести новорічну ніч.

Президент, як виявляється, його не прийняв. Новорічну ніч він проведе в ресторані. За ті ж 24 млн. Й на тій же території резиденції “Синьогора”.

По темі: Ремонт альтанки в резиденції “Синьогора” – подарунок президенту від нас. На 24 млн.грн

На території державної резиденції “Синьогора” зводять новий ресторан. Будівництво проходить під приводом ремонту павільйону з альтанкою, котрий обійдеться державному бюджетові у 24 мільйони гривень. Самої ж альтанки на території “Синьогори”… нема.

Про це дізналися журналісти програми “Тендер News” на ТВі.

“Будується там щось ніби ресторан. Десь із весни проектували, потім чогось глохло, глохло… і під осінь залили бетон. І місяць тому звели стіни дерев’яні з брусів 20 на 20, кленів, шестиметрові”, – розповів один із працівників загадкової новобудови.

Відповідно до проекту, який вдалося побачити журналістам ТВі, будівля матиме два поверхи із відкритим дахом. Солому, якою критимуть верхні стіни везуть нібито аж із Польщі. Дерев’яний брус – чи то з Києва, чи з Чернігова.

“П’ятдесят людей працюють по 12 годин на день. Робітники зі Львова, Києва, Закарпаття та Гути працюють, як раби на пана за бюджетні мільйони. Поспішають – бо чули, що наприкінці грудня сюди зібрався сам президент з гостями – святкувати Новий Рік. Для них і будують новий ресторан прямісінько на території державної зимової резиденції”, – йдеться у сюжеті “Тендер News”.

“Кабани є, а от чого на території резиденції нема, так це… самої альтанки! Про те, що її нема, журналістам кілька разів заявили робітники на будівництві. Тобто виходить, що новий об’єкт створюють піж виглядом ремонту неіснуючої споруди”, – розчаровані поверталися журналісти, які мріяли побачити одну з самих дорогих альтанок світу.

Розчаровані залишились й прихильники президента. Тому як вони, відверто сторонячись політичних процесів й політики взагалі, починають розуміти, що політика їх не оминула.

Що політика, це не тільки політінформація та комуністичний суботник, а й тоді, коли в підприємця Петі забирають щось та віддають пенсіонеру Василю. Політика, це коли й навпаки. Щось забирають в пенсіонера Васі та віддають підприємцю Петру.

Політика також, це коли в Петі та Васі щось забрали та віддали такому собі Віті,… їх кумиру.

А ті прихильники вперто намагаються комусь зробити гірше, в черговий раз на виборах віддають голоси тим, хто з такою ж впертістю забирає в перших останнє….


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.492sec