My Great Web page


Интернет реклама УБС

За індексом The Economist ми на 78 місці і влада має почати з себе

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! За індексом The Economist ми на 78 місці і влада має почати з себе

Згідно рейтингу журналу The Economist Україна займає, як і годиться, останні позиції – 78-е місце.

Колишній заступник міністра соціальної політики і праці Павло Розенко, піклуючись про більш високі позиції, трохи пожартував, закликаючи владу почати з себе.Щоб в Україні відбулися ефективні реформи, влада повинна починати із самообмеження, заявив Розенко в інтервю Радіо Свобода.

“Влада повинна показати волю до змін і почати із себе. Щоб не було ситуації, коли ми за індексом “Економіста” на 78-му місці, але, якщо ми подивимося, на якому рівні розвитку матеріального забезпечення наша влада, то, думаю – увійдемо до першої п’ятірки”, – заявив новообраний народний депутат від “Удару”.

Як відомомо, в рейтингу журналу The Economist “Лотерея життя”, який присвячений визначенню того, в якій країні найкраще народитися, щоб мати успіх у житті, Україна посіла одне з останніх місць: 78-е із 80-и. Випередила Кенію та Нігерію, де для успіху народжуватися гірше, ніж в Українії.

Половина з топ-10 – країни Європи: Швеція, Данія, Нідерланди, Норвегія. До десятка найкращих увійшли також Австралія, Сінгапур, Нова Зеландія, Канада та Гонконг.

У першій п’ятірці: Швейцарія, Австралія, Норвегія, Швеція, Данія. США і ФРН поділяють 16 сходинку, Росія – на 72-й.

Рейтинг складений за 11-а показниками, зокрема: соціальні й культурні особливості, політична складова, стан економіки, дохід на душу населення, задоволення життям, а також враховані індекси нудьги і культури для бідних.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.394sec