My Great Web page


Интернет реклама УБС

Українсько-європейські стосунки після 28-го. Рецепт від EUObserver

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Українсько-європейські стосунки після 28-го. Рецепт від EUObserver

Європа продовжує задумуватись над українсько-європейськими стосунками після виборів 2012.

Автори європейського видання EUObserver запитують, що буде далі з українсько-європейськими стосунками і яка доля очікує угоду між Києвом і Брюсселем щодо асоціації та зони вільної торгівлі, яку заморозили до парламентських виборів в Україні та виконання владою Президента Януковича інших умов ЄС.

Експерти Ірина Солоненко з Європейського університету в німецькому Франкфурті-на-Одері та професор-лектор Києво-Могилянської академії Андреас Умланд вважають, що після виборів 28 жовтня до Верховної Ради “перспектива підписання найближчим часом угоди про асоціацію між Україною та ЄС виглядає примарною“.

Автори статті вважають, що ЄС має вдатися до конкретних кроків у активізації співпраці з Україною і насамперед “викласти чітко й зрозуміло в письмовому документі умови, які Україна повинна виконати для підписання угоди про асоціацію“.

Ці умови мають бути публічно доведені у вигляді звернення до українського суспільства і української еліти.

Автори цієї публікації також вважають, що сам текст угоди має стати також публічним і відкритим для широкого обговорення.

Вони пропонують ЄС активізувати процес лібералізації візового режиму для українців, підтримати український бізнес, активізувати роботу з українськими олігархами, частина з яких ведуть сумнівний бізнес на Заході.

Автори цього аналізу перспектив взаємин ЄС із Україною вважають, що швидке й системне здійснення таких заходів дало б відчутні результати цих відносин упродовж наступних 3-5 років.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.504sec