My Great Web page


Интернет реклама УБС

Тимошенко припинила голодування. Дякувала всім, окрім соратникам

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Тимошенко припинила голодування. Дякувала всім, окрім соратникам

На 18 день Юлія Тимошенко припинила голодування в харківській лікарні “Укрзалізниці”, яке вона розпочала на знак тотального фальшування виборів.

В заяві, яку озвучила донька Юлії Тимошенко Євгенія на брифінгу біля лікарні зазначено, що вона припинила голодування оскільки “вже ніхто не зможе сприймати цю Верховну Раду як легітимну та демократично обрану”.

“29 жовтня 2012 року я розпочала голодування проти тотальної фальсифікації парламентських виборів 2012 року режимом Януковича та звернулася до України та демократичного світу не визнавати ці вибори чесними та демократичними”, – йдеться в заяві.

“Сьогодні, 16 листопада 2012 року, вже є фактом, що кожен громадянин України твердо знає, що ці парламентські вибори цілком сфальшовані. Також міжнародні організації, які спостерігали за виборами: ОБСЄ, Євросоюз, Сполучені Штати Америки, Канада, світові організації української діаспори, громадські організації України – вже визнали, що парламентські вибори 2012 року в Україні є такими, що не відповідають демократичним стандартам та є суттєвим кроком назад відносно останніх парламентських виборів 2006, 2007 років”, – заявила Тимошенко.

Юлія Тимошенко подякувала “всім демократичним країнам Європейського союзу, міжнародним та громадським організаціям, іншим демократичним країнам, а також українцям, які дали адекватну та справедливу оцінку цьому фарсу, який режим Януковича назвав виборами”.

“Я бачу, що мета, заради якої я починала голодування, досягнута – вже ніхто не зможе сприймати цю Верховну Раду як легітимну та демократично обрану. Тому я вважаю можливим на 18-му дні припинити голодування та продовжити свою боротьбу проти корумпованого режиму Януковича всіма іншими засобами”, – наголосила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко звідти, де зараз перебуває, подякувала всім. Промовчала про соратників.

Один з лідерів опозиції Анатолії Гриценко написав якось:”Юля Тимошенко відмовилася від їжі й тримається лише на воді вже більше 10-ти діб. Не днів – саме діб, коли кожна година, кожна хвилина – це страждання.

“Юля Тимошенко – сильна і відважна жінка, ми з Вами це знаємо. Але навряд чи повністю усвідомлюємо, наскільки їй зараз важко – і фізично, і психологічно”.

Юля Тимошенко не висувала вимог її негайного звільнення, чи припинення знущання над нею. Це її голодування – за нас, за припинення знущання влади над країною, над 46 мільйонами людей.

Як на довготривале голодування Юлі Тимошенко зреагувала влада? Суспільство? Міжнародна спільнота? Ми з Вами бачимо. Опозиція? Теж бачимо”, – констатував він.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.552sec