My Great Web page


Интернет реклама УБС

Політична кар’єра Януковича завершиться там, де розпочалась….

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Політична кар’єра Януковича завершиться там, де розпочалась….

Президент України, який кидає 24 мільйони бюджетних коштів на ремонт альтанки, щоб провести в ній новорічну ніч в приємній компанії… Таке можливо в центрі Європи?

Виявляється можливо. Дякуючи своїм однодумцям, які в чергове підтримали свого кумира на виборах 2012. А чи задумається він там, в “золотій” альтанці про завтра? Яке неодмінно скоро настане.

Розмірковував над тим, що робити Віктору Януковичу після того, як він втратить владу, професор політології Рутгерського Університету Ньюарка Олександр Мотиль

Політична кар’єра Віктора Януковича завершиться там, де вона і почалася. Так він пише в статті «Янукович після падіння» на сторінках World Affairs.

“Врешті-решт, майже всі в Україні його ненавидять: від звичайного народу, інтелектуалів та еліти до тих, хто нібито вважається його прихильниками”, – вважає Мотиль.

Він припускає, що йому доведеться тікати з України.

Так, на думку Мотиля, “якщо Путін все ще буде правити, Росія для нього буде не варіантом, адже, як усім відомо, Володя відноситься до Віті з відразою. Мінськ може спрацювати, але хто захоче жити в тому, що Лукашенко гордо називає останньою диктатурою в Європі? У будь-якому випадку, Януковичу доведеться розпрощатися з усіма «цукерками», які він і його родина приховали собі на Заході. Крім того, Захід, швидше за все, включить його і його синів в який-небудь чорний список, тому забудьте про Рив’єрі або Палм Біч”.

За словами автора, у Януковича залишаться три варіанти: “перший – якась держава-парія, наприклад, Північна Корея (занадто холодно), Зімбабве (занадто спекотно) або Сомалі (занадто небезпечно). Другий – спробувати дістатися до Південно-Тихоокеанського регіону на його галеоні в іспанському стилі (надто протікає). Третій – залишитися в Україні і розплачуватися за свої діяння. Звичайно, йому доведеться робити все самостійно, адже всі його колишні поплічники публічно його засудять і будуть стверджувати, що в душі вони завжди були демократами”.

У кінці статті Олександр Мотиль приходить до висновку, що якщо Янукович обере третій варіант, то “як мінімум, якийсь майбутній демократичний суд в Україні позбавить його і його синів їх стану”.

“Чи отримає тоді колишній Президент місце вахтера на якій-небудь донецькій шахті? Як максимум, суд посадить його в тюрму, і, якщо у суддів буде почуття гумору, вони зроблять це за тими ж звинуваченнями, за якими увязнили лідера опозиції Юлію Тимошенко”, – міркує автор.

«Тоді Віктор Федорович зможе знайти хоч якусь радість в символічності моменту. Його політична кар’єра завершиться там, де вона і почалася”, – завершує він.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.486sec