My Great Web page


Интернет реклама УБС

Настав час “Удару”! В мери Єнакієво кандидат – ударівець Frankensstein

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Настав час “Удару”! В мери Єнакієво кандидат – ударівець Frankensstein

Єнакієво завмерло. Батьківщина діючого президента України Віктора Януковича такого зухвальства не очікувала.

Настав час “Удару”. Блогер Frankensstein йде кандидатом на посаду мера Єнакієва.

“14 грудня в Єнакієвому вибори мера. Вчора я подав документи для участі в них. Оскільки самовисуванцем у мери йти не можна, мене висунула партія УДАР. Сам я залишаюся безпартійним”, – написав в своєму блозі донецький журналіст Денис Казанський, відомий в блогосфері як Frankensstein.

Як відомо 16 грудня відбудуться позачергові вибори міського голови Єнакієве (Донецька область), так як колишній мер Сергій Рухадзе в серпні помер від інсульту.

“Партія” УДАР Віталія Кличка “вступила в передвиборну боротьбу, висунувши свого кандидата, яким став відомий донецький журналіст і блогер Денис Казанський”, – підтверджує прес-служба Донецького обласного штабу партії.

Сьогодні має відбутися засідання територіальної комісії, на якому буде вирішуватись чи зареєструють шоковані земляки Януковича кандидата, чи ні.

“У неофіційній бесіді голова комісії вже натякнула, що не зареєструють, але на засідання я все одно піду, щоб послухати, як це все буде”, – написав Frankensstein.

“Такий кандидат, як я, їм природно не потрібен. Але якщо все-таки пройду – обіцяю розвеселий карнавал”, – оптимістично закінчив він.

По темі: В Єнакієво отямились. Frankensstein кандидатом в мери не пройшов

Забув він, напевне, що Янукович вже назначив мера Єнакієва та представив його 18 жовтня колективу першокласників в школі, де він вчився. “Ви знаєте, хто це?”, – запитав глава держави в громадян України, які в той час були не в темі. “Це мер!… Зрозуміли?!”, – залишив їх поза всяким сумнівом президент.

Денис Казанський мабуть затупив. Або в школу не ходив.

P.S. Майбутні президенти України теж мали б пройти та відчути на собі особливу “єнакієвську” школу, як зробив це їх попередник на шляху до високої мети та позмагатися на виборах мера Єнакієво. Вже потім мріяти про інше.

А зараз настав час “Удару”.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.567sec