My Great Web page


Интернет реклама УБС

Іспанія полегшує вид на проживання українцям, розчарованим в виборах 2012

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Іспанія полегшує вид на проживання українцям, розчарованим в виборах 2012

Влада Іспанії, борючись з кризою всередині країни, запрошує на допомогу до себе громадян інших країн, в тому числі й громадян України, які мають розчарування в виборі 2012 та мають можливості.

МЗС Іспанії готовий полегшити процедуру отримання дозволу на проживання для іноземних покупців нерухомості.

Виступаючи на засіданні конгресу, міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Гарсіа-Маргаліт підтвердив, що уряд активно готується до прийняття відповідного закону.

Ті ж, хто стане власником іспанської нерухомості, можуть розраховувати на отримання виду на проживання, а сама процедура перетину кордону для них має бути максимально спрощена, повідомив міністр. Зокрема, планується спростити процедуру отримання віз для таких іноземців, повідомляє El Pais.

“Майбутнє ринку нерухомості в Іспанії без зовнішнього попиту було б, по правді кажучи, сумнівним”, – зізнався глава МЗС, зазначивши, що саме тому його відомство спільно з міністерством промисловості, енергетики і туризму працює над планом дій по залученню в країну більшої кількості відпочиваючих.

Нове положення, як очікується, згідно з яким іноземці, які купують в країні нерухомість, зможуть розраховувати на отримання виду на проживання, вступить в силу в 2013 році.

Однак стосуватися воно буде лише власників будинків і квартир, вартість яких не менше 250 000 євро.

Аналогічні програми вже діють у деяких європейських країнах, наприклад в Болгарії, на Кіпрі і в Латвії. Вид на проживання в Латвії, де квартиру потрібно придбати за ціною від 150 000 євро, вважається поки найдоступнішим з фінансової точки зору.

Кіпр дорожче. Заради кіпрського громадянства доведеться стати власником нерухомості вартістю в півмільйона євро.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.28MB | MySQL:40 | 0.406sec