My Great Web page


Интернет реклама УБС

“Батьківщина”-Януковичу: Поверніть 24 мільйони за альтанку

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! “Батьківщина”-Януковичу: Поверніть 24 мільйони за альтанку

В об’єднаній опозиції “Батьківщина” теж не зрозуміли розкидання з панського плеча 24 бюджетних мільйонів на новорічний подарунок Януковичу.

“Ремонт альтанки для Януковича за 24 мільйони гривень бюджетних коштів є яскравим свідченням того, що в сучасній Україні при владі перебувають невиправні злодії і шахраї”, – прямо в лоб заявили в сьогоднішній заяві прес-служби Об’єднаної опозиції «Батьківщина».

“Ми не просто обурені. Ми вимагаємо від президента Януковича персонально зробити заяву про повернення цієї суми до державного бюджету та перерозподіл її на користь освітян, медиків, малозабезпечених категорій населення”, – оптимістично сказано там.

У прес-службі опозиції наголошують, що сьогодні в Україні відбувається падіння промислового виробництва, підвищуються ціни на споживчі товари першої необхідності, стрибають ціни на хліб, країні загрожує глибока фінансова криза. Цілим містам почали відключати газ, водопостачання, наростає заборгованість по зарплатах.

По темі: Ремонт альтанки в резиденції “Синьогора” – подарунок президенту від нас. На 24 млн.грн

«Красти так безсоромно і так масштабно у цій ситуації можна тільки з дозволу Януковича. А надто, коли крадуть для нього самого. Країна потребує рішучих антикризових заходів, ефективних соціальних програм, розумного використання кожної копійки бюджетних коштів, а не злодіїв при владі», – говориться у заяві прес-служби.

У «Батьківщині» також заявляють, що Партія регіонів та її керівники давно відомі своїми липкими руками.

«Не так давно за кошти українських громадян для Януковича було збудовано покої у «Межигір’ї» під приводом мати там державну резиденцію. Ще раніше пограбовано державний бюджет для будівництва злітних майданчиків та забезпечення президента гелікоптером. До того – збудовано персональні автобани до будинків і дач керівників АП та уряду. Але такого масштабу: 24 мільйона гривень на реконструкцію кількох підпорок з дахом – це ганебний рекорд корупції», – наголошується у заяві.

У прес-службі Об’єднаної опозиції припускають, що «за такі величезні кошти Януковичу збираються збудувати альтанку, яка сама зможе стрибати по пеньках і мати вертикальний зліт».


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.403sec