My Great Web page


Интернет реклама УБС

На думку президента Польщі Україна дозріває до співпраці з Заходом

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! На думку президента Польщі Україна дозріває до співпраці з Заходом

З закордону, як кажуть, видніше. Україна таки дозріває до співпраці з західними країнами.

Пезидент Польщі Броніслав Коморовський заявив сьогодні, перебуваючи у Брюсселі, що Україна нині дозріває до зближення і співпраці з західним світом, повідомила прес-служба голови польської держави, – пише Радіо Свобода.

Він розповів журналістам, що в перебігу візиту до Брюсселя і своїх зустрічей там із головою Європейської ради Германом Ван Ромпеєм і прем’єр-міністром Бельгії Еліо Ді Рупо говорив і на тему України.

Щоб процес зближення України з ЄС закінчився успіхом, на думку Коморовського, необхідні дії обох сторін: із однієї йдеться про діяльність задля ратифікації в окремих країнах-членах ЄС угоди про асоціацію України з Євросоюзом, із іншого ж необхідний паралельний процес в Україні виконання узгодженої «дорожньої карти» щодо здійснюваних реформ системи судочинства.

Президент Польщі, він пропонує спільно замислитися над тим, чи можливо прискорити ці два паралельні процеси, і має намір просувати цю ідею і в ЄС, і в Україні.

Коморовський вважає, для того, щоб такий сценарій можна було здійснити, необхідно працювати задля того, щоб такий проект прийняли і в ЄС, і в Україні, але також необхідно розраховувати на порозуміння владних сил і опозиції в Україні.

На останнє, там за кордоном, ще сподіваються….


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.516sec