My Great Web page


Интернет реклама УБС

Меркель теж в “паузі” та не бачить умов підписання угоди про асоціацію

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Меркель теж в “паузі” та не бачить умов підписання угоди про асоціацію

Канцлер Німеччини Ангела Меркель підтримала “паузу” в стосунках з Україною, запропоновану в кінці минулого року президентом України Віктором Януковичем.

Тоді Янукович “взяв паузу” та втратив можливість підписати угоду про асоціацію з ЄС ще в грудні 2011 року.

Тепер Ангела Меркель не бачить можливості для підписання Угоди про асоціацію між Євросоюзом та Україною в даний час. Про це вона заявила на прес-конференції за результатами німецько-польських міжурядових консультацій у Берліні, пише ДТ.

“Передумови, при яких зараз можна було б підписати угоду про асоціацію (з Україною), відсутні”, – заявила вона.

“Ми знаходимося в процесі, і, на наш погляд, коли передумови будуть створені, ми будемо готові поставити тут свій підпис”, – обнадійливо сказала Меркель.

Вона зазначила, що ЄС чекає від Києва певних кроків. “Є ряд труднощів, але їх можна подолати шляхом діалогу”.

Глава німецького уряду запевнила, що ЄС, зокрема Берлін, буде продовжувати «тісні контакти» з Україною.

Польський прем’єр-міністр Дональд Туск більш чіткіше окреслив межі паузи та висловив сподівання, що Угода про асоціацію між Україною і ЄС буде підписана в листопаді наступного року, під час саміту Східного партнерства у Вільнюсі. Саме в другій половині 2013 року Литва буде головувати в ЄС.

Туск зазначив, що має реалістичний погляд на дотримання в Україні демократичних стандартів, але додав: він і канцлер Німеччини згодні в тому, що у взаєминах з Києвом слід проявити терпіння і розуміння геополітичного становища України.

Скоро буде рік, як Україна мала реально від слів перейти до справ на шляху до європейської інтеграції та європейських цінностей.

Глава  української держави “взяв паузу” й продовжує її тримати. А навіщо йому в Межигір’ї європейські цінності. Краще звідти клястися в любові до них. А раптом Європа відкриє свої ринки для українських товарів.

А раптом від МВФ щось перепаде.

Тільки “раптом” не буває.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.32MB | MySQL:40 | 0.375sec