My Great Web page


Интернет реклама УБС

Росія вводить для українців базовий рівень знання російської. Азаров в Україні нервово курить

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Росія вводить для українців базовий рівень знання російської. Азаров в Україні нервово курить

Українцям, які мають бажання чи необхідність працювати в братній Росії, а також студентам, з 1 грудня необхідно в обов’язковому порядку знати російську мову та отримати відповідний сертифікат.

Президент Росії Володимир Путін підписав Федеральний закон “Про внесення змін до статті 131 Федерального закону« Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації” і статті 272 Закону Російської Федерації “Про освіту”. Про це повідомляє сайт президента РФ.

Федеральний закон був прийнятий Державною Думою 26 жовтні 2012 року і схвалений Радою Федерації 31 жовтня 2012 року.

Згідно закону вносяться зміни у Федеральний закон «Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації», доповнюючи його положеннями про обов’язкове надання сертифікату про проходження державного тестування на знання російської мови в обсязі не нижче базового рівня для видачі або продовження дозволу на роботу в Російській Федерації зазначеним особам, які прибули в Російську Федерацію в порядку, що не вимагає отримання візи.

Також відповідні зміни законом вносяться в Федеральний закон «Про освіту», згідно з якими визначаються документи, що підтверджують володіння іноземним громадянином або особою без громадянства російською мовою на необхідному рівні.

Знання російської мови на базовому рівні працюючи або навчаючись в Росії – нормальна звичайна норма. Як і базові знання івриту для гастарбайтерів чи студентів в Ізраїлі. Як базові знання англійської в США, Англії. Німецької – в Німеччині, французької – в Франції. В Польщі – польської.

В Україні…

В Україні хитка психіка неповнолітніх громадян, немовлят та навіть дорослих продовжується травмуватись диким азарівським сленгом.

Який, до речі й понині вважає Росію своєю Батьківщиною.

То мав би хоч приклад з неї брати, будучи трудовим мігрантом в Україні. З таким сленгом  на його Батьківщині йому не світила б професія двірника.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.411sec