My Great Web page


Интернет реклама УБС

Канада визнала вибори 2012 в Україні не демократичними

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Канада визнала вибори 2012 в Україні не демократичними

Канада, яка направила в Україну близько 500 спостерігачів, визнала вибори 2012 як такими, що не відповідали демократичним стандартам.

Відповідну заяву оголосили міністр закордонних справ Джон Берд і міністр з міжнародного співробітництва Джуліан Фантіно, яку розміщено на сайті МЗС Канади.

“Канада занепокоєна у зв’язку з відсутністю відкритості та прозорості, що було характерно при підрахунку голосів”, – говориться в заяві.

“На жаль, це лише було останнім у серії порушень, яким характеризувалася кампанія в цілому і підтверджує про те, що в Україні парламентські вибори не відповідали демократичним стандартом, на які українці мають право очікувати”, підкреслюється в ній.

“Канада закликає виборчі органи влади та всіх партійних лідерів віддати належне мільйони українців, які намагалися висловити свої демократичні права і бути почутим, незалежно від партії, яку вони обрали”.

“Канада буде уважно продовжувати стежити за розвитком подій в Україні та очікує отримати остаточні звіти місії Канади та інших незалежних місій зі спостереження за виборами в найближчі тижні”, – сказано в заяві.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.406sec