My Great Web page


Интернет реклама УБС

Що потрібно для придбання іменних залізничних квитків та при посадці?

Головна сторінка ! ЖИТТЯ ! Що потрібно для придбання іменних залізничних квитків та при посадці?

З 1 січня 2013 року Укрзалізниця вводить практику іменних квитків для поїздки залізничним транспортом.

Вже зараз міністерство інфраструктури України підготувало правову базу щодо впровадження іменних та електронних проїзних документів – проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом» та наказ Мінінфраструктури «Про затвердження Змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та  пошти залізничним транспортом України».

Громадянам необхідно буде пред’являти документ, що посвідчує особу, й при купівлі квитка у залізничній касі. Таким чином вдасться уникнути помилок при внесенні даних про пасажира до проїзного документа.

Вже з 1 січня 2013 року оформлення проїзних документів на пасажирський поїзд у касах здійснюватиметься за поданням паспорта чи іншого документа, який посвідчує особу (тимчасового посвідчення громадянина України, паспорта для виїзду за кордон,  дипломатичного чи службового паспорта, посвідчення  особи моряка, проїзного документа дитини, свідоцтва про народження дитини, військового квитка, посвідчення водія, студентського квитка тощо). Відтак з нового року залізничний квиток міститиме прізвище та ім’я пасажира.

По темі: Посадка в поїзд відтепер відбувається за іменними залізничними квитками

 

Під час оформлення проїзних документів через електронні канали самообслуговування, зокрема за допомогою мережі Інтернет, прізвище та ім`я особи, що здійснюватиме поїздку, зазначає особа, яка здійснює оформлення та оплату платіжною карткою  проїзного документа.

У проїзних документах на проїзд у регіональних поїздах та квитках на проїзд у поїздах приміського сполучення прізвище та ім`я особи не зазначатимуться.

При посадці у поїзд пасажир теж буде зобов’язаний пред’явити разом із проїзним документом паспорт чи інший документ, який посвідчує особу.

Переоформити проїзний документ зі зміною прізвища та імені пасажира – неможливо.

Впровадження електронного квитка надасть можливість пасажиру через Інтернет, не звертаючись до квиткової каси, повністю оформити проїзний документ.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.19MB | MySQL:40 | 0.422sec