My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012 – перевибори. Навіщо перевибори, а де записи з вебкамер на які витрачено мільярд

Головна сторінка ! АНАЛІТИКА ! Вибори 2012 – перевибори. Навіщо перевибори, а де записи з вебкамер на які витрачено мільярд

Ключковський на 5-му

Центральна виборча комісія (ЦВК) оголосила про перевибори на 94, 132, 194, 197, 223 округах в зв’язку з неможливістю встановити достовірні результати виборів.

ЦВК розписується в своїй нездатності встановити результати!? Тому як на них отримали перемогу опозиційні кандидати?! Щоб вони не стали депутатами для цього перевибори?!

Марення….

Народний депутат від НУНС Юрій Ключковський на вчорашньому ефірі 5-го каналу по полкам розклав банальну імпотентність членів ЦВК. Навіть тих із них, які жінки.

“Оцінимо підстави проведення повторних виборів”, – почав з початку Ключковcький.

“Центральна виборча комісія не може встановити результати голосування. Вибачте, а що значить не може?”, – теж ніби здивувався він.

“Чого їй бракує для того, щоби виконати норму закону, яка каже, що якщо окружна виборча комісія не встановлює результати голосування в окрузі, то Центральна виборча комісія на підставі наявних протоколів дільничних виборчих комісій здійснює повноваження окружної та встановлює результати”, – як Отче Наш продекламував нардеп положення діючого закону “Про вибори народних депутатів”, – “Це прямий обов’язок передбачений законом “Про вибори народних депутатів”.

“Вони кажуть, що щось сталося в окружних виборчих комісіях. Знаю, сталося, ми всі бачимо, вліз “Беркут” туди і почав займатися підрахунком голосів і фальсифікацією протоколів”, – наголошував Ключковський на речах, про які знає весь світ.

“Добре, крім тих протоколів, що є в окружній комісії,  а там перший та другий примірник, є ще третій, четвертий примірник в розпорядженні всіх дільничних комісій. Є по примірнику на руках у членів дільничних виборчих комісій, які, я підкреслюю, отриманні в законний спосіб. А відповідно до закону всі примірники протоколів мають однакову юридичну силу”, – говорить юрист за фахом.

“Ну і останнє, що не потрібно забувати (А ми пам’ятаємо! – прим. “Активні українці”), Центральна виборча комісія є розпорядником відеозаписів голосування на всіх дільничних виборчих комісіях. На цей відеозапис держава витратила мільярд гривень!!!”, – в один голос з нами обурюється народний депутат, – “Які забрала у лікарень, у шкіл, у дитячих садочків!”.

“І в мене питання…”, – задає питання, яке у кожного з нас на вустах,- “… де ці докази?! Чому на підставі цих доказів не встановлюється який реальний зміст протоколів дільничних виборчих комісій?”.

По темі: Вибори – перевибори. ЦВК та народні депутати включили дурника

“І останнє! А скажіть будь-ласка, якщо Центральна виборча комісія прийняла рішення… про те, що не можливо на дільницях встановити результати голосування через знищення виборчої документації, то вибачте…”, – скромно вибачався Юрій Ключковський, – “… то знищення виборчої документації – це коллєги (звертається до членів ЦВК – припущення “Активні українці”), склад злочину передбачений Кримінальним кодексом України”.

“Значить центральна виборча комісія, встановивши такий факт, мала звернутися вже давно до прокуратури, а можливо вже навіть до Служби безпеки, тому що тут задіяні правоохоронні органи, зокрема спецпідрозділи “Беркут,… щодо відкриття кримінальних справ!”, – резонно акцентував увагу народний депутат.

“І президент України мав би не давати доручення Генеральній прокуратурі щось робити, а знімати вже міністра внутрішніх справ, який допустив таку сваволю з боку воєнізованих формувань”,- “не в бровь так в глаз” поцілився Юрій Ключковський.

Повний майстер-клас від народного депутата Юрія Ключковського для членів ЦВК:


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.488sec