My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: Азаров турбується процесом підрахунку голосів

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: Азаров турбується процесом підрахунку голосів

Прем’єр-міністр Микола Азаров хоч і перебуває в ейфорії від проведення найчесніших та найпрозоріших виборів 2012, але все таки висловив стурбованість з їх підрахунком.

“Уряд серйозно стурбований ситуацією, яка склалася із підрахунком голосів на виборах до Верховної Ради України у деяких одномандатних виборчих округах”, повідомляється в заяві прем’єр-міністра.

Глава уряду просить Центральну виборчу комісію забезпечити завершення підрахунку голосів у передбачені законодавством строки та вжити для цього всіх необхідних заходів.

Він навів приклад, як президент доручив Генеральному прокурору проаналізувати факти порушення законодавства під час виборів у одномандатних виборчих округах.

“Для забезпечення об’єктивності розслідування президент навіть прийняв рішення звільнити з посади заступника голови обласної державної адміністрації – як одного з кандидатів у депутати”, – як відрізав заявив Азаров.

Також, на його думку, й Верховна Рада працює в цьому напрямку та  утворила тимчасову слідчу комісію для з’ясування стану додержання виборчого законодавства в окремих одномандатних виборчих округах.

По темі: Азаров мавпує свого кумира Лукашенко

“Уряд готовий усіляко сприяти всім цим зусиллям”, – підставив їм плече Микола Янович.

Він доручив правоохоронним органам розібратися зі всіма фактами порушень, які мали місце, дати їм правову оцінку та вжити необхідних заходів правового реагування.

Побачивши недоліки виборчого процесу Азаров вважає, що необхідно повернутися до розробки Виборчого кодексу, який дасть змогу ефективно удосконалити виборче законодавство.

З цією метою він також дав доручення Міністерству юстиції після офіційного оголошення результатів виборів ініціювати проведення круглого столу із залученням політичних партій, громадських організацій, експертів для аналізу недоліків, виявлених під час проведення виборчої кампанії 2012 року, та внесення пропозицій щодо вдосконалення виборчого законодавства.

“Насамкінець, хотів би закликати всі політичні сили, яким не байдужа доля нашої країни, почати переговорний процес з метою створення широкої коаліції на основі європейських цінностей – для консолідації всіх здорових сил суспільства з метою подальшого розвитку України та реалізації політики європейської інтеграції”, – оптимістично закінчив свою заяву прем’єр-міністр Микола Азаров.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.396sec