My Great Web page


Интернет реклама УБС

Україна відмовляється від переваг Кіпрського офшору

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Україна відмовляється від переваг Кіпрського офшору

Україна та Кіпр домовились про підписання угоди, яка передбачає уникнення подвійного оподаткування.

У рамках офіційного візиту Президента України Віктора Януковича до Республіки Кіпр відбулася церемонія підписання двосторонніх документів. У присутності глав двох держав було підписано низку українсько-кіпрських документів, – повідомляє сайт глави держави.

Конвенція між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та майно замінить діючу нині Угоду між урядами Кіпру та колишнього СРСР про уникнення подвійного оподаткування від 29 жовтня 1982 року, що сприятиме вдосконаленню договірно-правової бази торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між Україною та Кіпром, – сказано в повідомленні.

В повідомленні наголошується, що набуття чинності угоди має збільшити надходження до державного бюджету України і зупинити неконтрольований відтік українського капіталу до Кіпру.

Так, зокрема, Конвенцією встановлюються ставки оподаткування дивідендів, процентів, роялті та відчуження майна (на відміну від сьогодні діючої Угоди, яка містить практично нульові ставки).

Як згадувалось не раз в експертному середовищі, за останні два з половиною роки на Кіпр було виведено коштів більше, ніж річний бюджет України.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.392sec