My Great Web page


Интернет реклама УБС

Гриценко: опозиція має діяти набагато більш рішуче

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Гриценко: опозиція має діяти набагато більш рішуче

“Голодування Юлії Тимошенко: під загрозою не лише здоров’я, а й її життя!”, – написав на сторінці facebook один з лідерів опозиції Анатолій Грицекно.

Далі повний текст заяви.

Юля Тимошенко відмовилася від їжі й тримається лише на воді вже більше 10-ти діб. Не днів – саме діб, коли кожна година, кожна хвилина – це страждання.

Юля Тимошенко – сильна і відважна жінка, ми з Вами це знаємо. Але навряд чи повністю усвідомлюємо, наскільки їй зараз важко – і фізично, і психологічно.

Заклики припинити голодування – з боку членів її команди, друзів і рідних, не дали результату. Хотів би помилитися, але думаю, що й не дадуть.Юля Тимошенко чітко заявила про причину голодування і про свої вимоги до влади, так само про її прохання до опозиції – спільно і мужньо боротися до кінця, захищати (не здавати) жодного свого кандидата, жодного голосу людей, які попри шалений тиск проголосували проти кримінальної влади.Юля Тимошенко не висувала вимог її негайного звільнення, чи припинення знущання над нею. Це її голодування – за нас, за припинення знущання влади над країною, над 46 мільйонами людей.

Як на довготривале голодування Юлі Тимошенко зреагувала влада? Суспільство? Міжнародна спільнота? Ми з Вами бачимо.

Опозиція? Теж бачимо.

Тиждень тому, коли думали, що переконаємо Юлю припинити голодування, ще якось можна було обмежуватися формальними вимогами до влади у заявах опозиційних сил, прес-релізах, у виступах в ефірі, на площі, чи в Раді.

Зараз, коли всі побачили, що влада не реагує на протести опозиції, навпаки – діє ще більш цинічно і зухвало, а хвора і без того Юля Тимошенко може реально підірвати своє здоров’я, чи не дай Боже, стати інвалідом – опозиція має діяти набагато більш рішуче.

Єдність трьох опозиційних сил, спільні рішучі дії і готовність до самопожертви – в цих трьох засадах я бачу запоруку нашого успіху.

Ситуація не лише на вулиці, в т.ч. біля ЦВК, а загалом по країні, може змінитися кардинально, коли люди побачать і повірять, що опозиція не імітує боротьбу, а реально бореться – за кожен голос, за кожного кандидата, і нікого з них – не здасть!

Коли люди переконаються, що жоден із опозиціонерів, обраний депутатом, не тримається за свій мандат і не ховатиметься за недоторканність. А всі разом – ми готові, спираючись на підтримку людей, пройти цей шлях боротьби до кінця, до перемоги.

Про це сьогодні була серйозна, відверта, часом дуже гостра, але напевно – вкрай важлива розмова на засіданні Ради Об’єднаної опозиції.

Сподіваюся, що задумане – буде втілено, спільно із Свободою та УДАРом. Тоді у нас є шанс уберегти країну від тотальної криміналізаціі, а Юлі Тимошенко – зберегти здоров’я і життя.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.518sec