My Great Web page


Интернет реклама УБС

Андреас Гросс: Україна не рухається до авторатизму. Вона вже там

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Андреас Гросс: Україна не рухається до авторатизму. Вона вже там

Україна вже не рухається до авторитаризму. На думку тих, хто поглядає на нас звідки з закордону, з цивілізації, вона вже там.

Голова спостерігачів від ПАРЄ, голова групи соціалістів у ПАРЄ Андреас Гросс вважає, що за останні роки суттєво посилились олігархічні впливи в Україні, – пише Українська правда.

“Як на мене, вона (Україна) туди (до авторитаризму) не рухається: вона й так під авторитарною владою”, – сказав Гросс.

“Те, як правляча партія нехтує автономністю держави, а інтереси великого капіталу домінують у виборчому законодавстві та політиці, і те, як загальний інтерес забуто на користь окремих приватних економічних інтересів, – усе це ознаки факту, який уже існує, а не з’явиться колись у майбутньому”, – пояснив голова спостерігачів.

“Якщо хочете короткий підсумок, то скажу: ми стали свідками тенденції до нарощення авторитаризму”, – сказав він на запитання, як змінився характер і хід парламентської кампанії в Україні від останніх виборів 2007 року.

“Сьогодні олігархи й гроші мають іще більше влади, ніж 2007-го, вони контролюють державну сферу”, – відзначив Гросс, додавши, що поправки до виборчого законодавства посилили їхній вплив та позиції на цьогорічних виборах.

“Гроші стали ще сильнішими і впливовішими, а громадяни почуваються витиснутими на маргінес і ще дужче усунутими від процесу. Набагато більше людей, ніж у 2007 році, не впізнають свого вибору в парламенті, обраному в жовтні 2012-го”, – вважає Гросс.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.448sec