My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: Тимошенко голодує, але не визнає вибори до повної перемоги

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: Тимошенко голодує, але не визнає вибори до повної перемоги

Юлія Тимошенко, яка десяту добу голодує на знак протесту проти фальсифікацій виборів, не визнає вибори 2012 до поки влада не визнає перемогу опозиційних кандидатів в тих округах, в яких здійснюються спроби провести перевибори.

“І Юлія Тимошенко, і Об’єднана опозиція «Батьківщина» наголошують, що не визнають вибори доти, доки не буде зафіксовано перемогу останнього кандидата від опозиції на тих округах, де протоколи з мокрими печатками, громадський та паралельний підрахунок голосів засвідчили перевагу опозиції над владою”, – повідомляє прес-служба Батьківщини.

“Об’єднана опозиція «Батьківщина» звертає увагу українських громадян та міжнародного співтовариства на зухвалу поведінку влади. Намагаючись будь-що, в обхід усіх законів вкрасти мандати для ставлеників Партії регіонів, влада не звертає уваги ані на судові позови, ані на масштабні протести громадян, ані на радикальні заходи – голодування лідера опозиції.

Слід зазначити, що під час голодування Юлія Тимошенко не отримує лікування, і 10 днів без їжі і ліків – це той термін, який змушує нас надзвичайно серйозно турбуватися про її здоров’я.

Звертаємо увагу громадян і партнерів також на те, що оцінки міжнародних місій спостереження повністю збігаються з проголошеними Юлією Тимошенко вимогами: підрахунок голосів ведеться з безпрецедентними фальсифікаціями.

Крім того, в кількох найбільш авторитетних організаціях світу – зокрема, у Freedom House та ОБСЄ – ведуться серйозні розмови про застосування персональних санкцій проти українських високопосадовців, відповідальних за порушення.

Усі ці факти доводять солідарність світу із позицією лідера української опозиції”, – значиться в повідомленні.

Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.649sec