My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: “Беркут” втрутився в підрахунок голосів в 197 окрузі Губського

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: “Беркут” втрутився в підрахунок голосів в 197 окрузі Губського

На 197 окрузі на Черкащині команда Губського за підтримки спецпідрозділу міліції «Беркут» викрали протоколи і печатку з окружної виборчої комісії №197.

Саме викрали. Злодії, як відомо працюють вночі.

«Близько 5-ї ранку в будівлю окружкому увірвалися працівники спецпідрозділу «Беркут», а голова комісії Максим Онищенко незаконно відкрив сейф, у якому зберігалася документація», – сповістила прес-служба “Батьківщини” посилаючись на депутата Андрія Шевченко, який перебуває на місці подій.

«На виході з будівлі «Беркут» просто розкидав людей. Вони разом з головою комісії і документами скочили у автобус і поїхали у Київ здавати їх у ЦВК”, – повідомляється в повідомленні.

Такі дії абсолютно незаконні: «По-перше, окружком №197 не завершував свою роботу. Вони не затверджували жодних документів на цьому окрузі і зрозуміло, що комісія не може подавати їх до Києва. По-друге, є чітко визначений законом порядок транспортування виборчої документації, який зухвало порушили», – зазначається в прес-службі “Батьківщина”.

“Беркут” продовжує визначати переможців”, – пише в Facebook один з лідерів опозиції Анатолій Гриценко.

“Тепер по накатаній схемі: бюлетені виявляться “зіпсованими” на користь Губського? Банда! І вона не зупиняється. Усім ясно, що це – вже не Губський, з його фальшуванням і підкупом людей. “Беркут” – це Янукович. Гарант тобто…”, – пише він.

Як відомо, за паралельним підрахунком голосів перемогу отримав кандидат від “Батьківщини” Леонід Даценко в 4 672 голосів.

Час вчить тому, що нічому не вчить.

Влада зробивши прецедент з “Беркутом” в окрузі 132 на Миколаївщині продовжила практику використання спецпідрозділів при підрахунку волевиявлення громадян.

“Беркут” в Каневі – це відповідь влади на відмову від “компромісу” з опозицією, згідно якого опозиція мала б погодитись на перевибори в тих округах, де вона перемогла.

“Беркут” в Каневі – це залякування виборців Центру України. Саме тут визначається перемога виборів в цілому по країні. Особливо Київ, де влада намагається залишити хоча б один форпост, а саме в 223 окрузі Пилипишина-Левченка.

Перевибори по п’яти округах, в яких ЦВК намагається їх призначити, а також можливо й в восьми інших проблемних округах нічого не змінять Фальсифікатори не покарані.

Просто одні, відчуваючи безкарність, зміняться іншими.

Суспільство має стати на захист свого вибору.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.483sec