My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: Гриценко не зрозумів “перемоги” опозиції та стримується, щоб не дати в морду

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: Гриценко не зрозумів “перемоги” опозиції та стримується, щоб не дати в морду

Один з лідерів об’єднаної опозиції Анатолій Гриценко скептично віднісся до “переможних” дифірамбів опозиційних лідерів на виборах 2012.

Призначення повторних виборів на округах 94, 132, 194, 197, 223 на його думку є зрадою тих хто отримав перемогу в цих округах та тисячі людей які вийшли на захист свого вибору.

“Зрадили хлопців, які відкрито пішли проти бульдозера – і перемогли; зрадили тисячі і тисячі людей, Громадян – у Первомайську, Миколаєві, Каневі, Черкасах, Обухові, Василькові, Києві – які більше тижня цілодобово захищали їхню перемогу, витримали шалений натиск беркутівців, засух, губських, круглових… “, – пише Гриценко на своїй сторінці в Facebook.

“Вони зробили неможливе і зберегли усі документи! А тут, у столиці, знову та сама історія, як із Законом про вибори – потєрпєлі очєрєдную побєду?”, – в серцях ділиться думками  він.

“Довго не писав, стримував себе, єдність же треба публічно демонструвати:( Але гидко на душі. Тепер легше”, – ділиться емоціями Гриценко.

В свою чергу він запевняє, що в разі призначення повторних виборів на округах (бо це ще не факт), особисто працюватиме в кожному із цих округів, по максимуму, аби наші хлопці перемогли регіоналів, ще з більш потужним відривом, і щоб підтримати людей, Громадян, відновити їхню довіру – це найважливіше!.

“Так і підмиває кой-кому дати в морду, за оте “переможне” визнання повторних виборів у п’яти округах”, – написав Гриценко.

Його позицію розділяє народний депутат від БЮТу Остап Семерак.

“Мені якось не зовсім з руки критикувати “поки ще” моїх колег по парламенту, але так звана перемога з перевиборами в 5 округах мене “порвала на шматки”, – пише він у Facebook.

“Я сьогодні повернувся в 194 округу де М.Булатецький переміг кандидату від Фірташа-Льовочкіна Жуковську з перевагою понад 12500 голосів. А лідери погодилися у цьому окрузі на перевибори і назвали це перемогою?”, – не розуміє Семерак.

На йогу думку, це називається “договорняк”, мовою спорту, або здача позицій, політичною мовою.

“Думаю або я щось не зрозумів, або сучасні політичні партії вичерпали себе”, – заявив Остап Семерак.

А радіти “перемозі” без покарання винних в фальшуваннях не варто. На перевиборах все повториться.

А фальшування були!

В 94 окрузі Тетяни Засухи “результати неможливо встановити” після того як з відомостей були викреслені 30 тисяч (!) Виборців.

132 оокруг, м.Первомайськ – це сталося після того як Беркут перевіз протоколи з ОВК в суд. Суд зобов’язав (!) ЦВК перерахувати голоси в окрузі.

В окрузі 197 Богдана Губського – в систему вносилися дані без урахування затверджених протоколів: коли на сайті ЦВК було 100% підрахованих голосів, в окрузі все ще залишалися не пораховані ділянки.

А згода на перевибори в 194 окрузі, де у бютівця Миколи Булатецького на сайті ЦВК на 12 тисяч голосів більше самовисуванки Жуковської.

Марення якесь виходить….


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.408sec