My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: “Батьківщина” оголосила заяву відносно перевиборів

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: “Батьківщина” оголосила заяву відносно перевиборів

Об’єднана опозиція “Батьківщина” оголосила заяву відносно скасування ЦВК результатів виборів в 94, 132, 194, 197, 223 округах та рекомендації Верховній Раді про перевибори на цих округах

“Таке рішення було прийнято всупереч волевиявленню громадян України, які чітко визначилися із своїми політичним вподобаннями та зі значною перевагою проголосували за кандидатів в народні депутати від опозиції. Про це однозначно свідчать протоколи із мокрими печатками по кожному із округів, паралельний та громадський підрахунок голосів”, – говориться в заяві.

“Однак влада не змирилася із таким вибором громадян та перемогою опозиції. Режим Януковича застосував тотальні, цинічні та неприховані масові фальсифікації. Зокрема, було зафіксовано псування бюлетенів, підробку протоколів, силове захоплення окружних виборчих комісій, застосування загонів спецпризначення проти мирних громадян, погрози фізичної розправи над членами дільничних та окружних виборчих комісій, підтасовки при введені даних про підсумки голосування на сервер ЦВК та інші брудні технології фальшування результатів виборів” – сказано в ній.

“Ми усвідомлюємо, що прийнявши згадане рішення, ЦВК виконала вказівку влади для того, щоб не допустити перемоги опозиційних кандидатів та легалізувати масштабне спотворення волевиявлення громадян” – зазначається в заяві.

“Об’єднана опозиція «Батьківщина» не визнає таке антинародне та незаконне рішення ЦВК, прийняте на догоду владі. Ми невідкладно оскаржимо його в суді і не визнаємо результати виборів до тих пір, поки всі опозиційні кандидати, в яких намагаються вкрасти перемогу, не отримають свої депутатські мандати”.

“Вимагаємо від ЦВК взяти відповідальність за встановлення підсумків голосування на себе”, – сказано в заяві.

Сьогодні на бріфінгу заступник голови Верховної Ради Микола Томенко також висловив обурення рішенням ЦВК.

“Я вважаю це зневагою до тих людей, які голосували і до тих людей, які перемогли! Я міг би допустити голосування там, де, наприклад, знищено виборчу документацію, де немає жодного документу і невідомо, як підводити підсумки. Це може бути в одному або двох округах. Але коли люди виграють з відривом 10-12 тисяч голосів, майте совість!”, – сказав він.

“Якщо на 194 окрузі у Черкасах Микола Булатецький виграв 12,5 тисяч голосів і програв у двох дільницях – в СІЗО і тюрмі, то ви маєте совість і мораль оголошувати повторні вибори? Скільки треба виграти у влади? 100, 200 тисяч?”, – додав Томенко.

Як відомо, сьогодні Верховна Рада поспіхом збирається прийняти рішення про перевибори в в 94, 132, 194, 197, 223 округах.

Значить владі більшості це дуже вигідно. Позбутися на час опонентів та відволікти громадськість від протестів.


Коментарі не дозволені.



bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.501sec