My Great Web page


Интернет реклама УБС

Під ЦВК розпочався мітинг опозиційних сил (фото)

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Під ЦВК розпочався мітинг опозиційних сил (фото)

Під будівлею ЦВК розпочався мітинг опозиційних сил.

На мітингу знаходиться декілька сотень людей з прапорами “Батьківщини”, “Удару”, “”Свободи”.

Зараз перед присутніми виступають лідери опозиційних партій Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок, Віталій Кличко.

Олег Тягнибок оголосив, що лідери опозиції розглядають можливість щоденного проведення вечірніх мітингів о 18.00, щоб “оперативно інформувати громаду, про те, що відбувається, і що де нам треба робити”.

Арсеній Яценюк наголосив, що опозиція вивчила матеріали справ щодо тих п’яти округів, у яких ЦВК пропонує провести перевибори. «Ми не боїмось перевиборів. Ми підемо на перевибори і переможемо. Але наші кандидати перемогли в розривом не в один голос, а в 12 тис голосів. Є протоколи ДВК, де є законна перемога, яку повинні віддати опозиції», – наголосив він.

За його словами, опозиція оскаржить це рішення ЦВК. «Ми вимагаємо, щоб ЦВК провела підрахунок голосів і визнала наших кандидатів переможцями. Вони не відберуть у нас перемогу», – підкреслив голова Ради Об’єднаної опозиції.

Арсеній Яценюк подякував учасникам мітингу за те, що вони вистояли всю ніч на площі біля ЦВК, «разом не дали можливості захопити цю площу і дали змогу народу України побачити, що ми боремося».

Лідер “УДАРу” Кличко також подякував людям, які “незважаючи на дощ і вітер, ніч простояли тут під ЦВК, бо хочуть жити в іншій, вільній країні, в якій є права у кожного”.

Наше з вами завдання активувати людей, бо лише в боротьбі ми можемо щось змінити в державі. Поговоріть з вашими рідними, друзями, приходьте сюди разом о 18.00 – і ми покажемо вам свою позицію і, я впевнений, ми зможемо її відстояти. Ми будемо давити на тих, хто є в ЦВК. Ми зробимо все, щоб закон в Україні був. І щоб кожен незалежно від статусу був рівний перед законом”, – сказав Кличко.

Мітинг опозиції 06.11.2012

 


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.387sec