My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: Журналістів бють на окрузі №11. Знову міліція постраждала?

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: Журналістів бють на окрузі №11. Знову міліція постраждала?

На 11 окрузі, що на Вінниччині б’ють журналістів. Міліція, яка захищає власників золотих унітазів, а не вибір громадян та журналістів по іншому й не могла.

А всього то знімальну групу телеканалу ТВі було побито у Вінниці на окрузі №11 при намаганні журналістів потрапити в залу засідань, – повідомив кандидат у народній депутати, гендиректор ТВі Микола Княжицький “Українській правді”.

За його словами, зараз у приміщення окружної комісії нікого не пускають – ані журналістів, ані кандидата в депутати.

Міліція, яка не має бути присутньою під час засідань при підрахунку голосів в приміщенні ОВК весь час.

“Що вони там роблять, ми не знаємо. Нас туди не пускають. Але щойно, коли ми намагалися акредитуватися на засідання, міліція накинулась на мене, журналіста . Нас побито і наразі ми не можемо потрапити в приміщення”, – сказав Княжицький.

Княжицький про жахливі речі на 11 окрузі:

Зазвичай міліції не переливки при зіткненнях з журналістами, з мирними громадянами. Після таких сутичок деякі із них звертаються за допомогою лікаря, як повідомляє потім прес-служба МВС.Є надія, що цього разу журналісти Любомир Ференц та оператор Олександр Тупік вели себе неагресивно.

Як відомо, на окрузі № 11, за перемогу змагаються кандидат від «Батьківщини» Наталія Солейко і самовисуванець, колишній голова Вінницької облдержадміністрації Олександр Домбровський.

Як зазначили в штабі “Батьківщини”, Солейко почала втрачати перевагу відразу після зміни голови окружкому.

Наразі опрацьовано 97,27% протоколів. Домбровський перемагає з 30,07% (28 829 голосів). Солейко відстає на 2 085 голосів. В неї 27,89% (26 744 голоси).


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.389sec