My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: На 94 окрузі Засухи клептократи крадуть вже навіть голоси

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: На 94 окрузі Засухи клептократи крадуть вже навіть голоси

В 94 окрузі на Київщині, влада через суди та куплених-продажних членів ОВК банально вкрала голоси виборців. ОВК визнала перемогу Тетяни Засухи!

Клептократи (клептократія – влада крадіїв), беручи приклад зі свого патрона, після банальної крадіжки матеріальних, фінансових ресурсів, банально вкрала волевиявлення громадян.

В цивілізованому світі спотворення волевиявлення громадян є найтяжчим злочином. Але де наша влада і де цивілізоний світ.

Злодії працюють звичайно вночі. Поки всі спали, ОВК №94 на світанку прийняла рішення про перемогу Тетяни Засухи, яка прибула на дільницю та командним голосом диктувала членам комісії як працювати, де працювати, які приймати рішення.

Засуха дає установку члену ОВК. Фото Української правди

Владу крадіїв можна розпізнати за групою підтримки характерної зовнішності.

Група підтримки влади крадіїв. Фото Української правди

 

“Членів ОВК (від ПР і КПУ), які після ганебного голосування заховалися від людей під охорону міліції, попередив кожного особисто: за свідоме порушення Закону – сядете в тюрму, тож подумайте двічі, ще можете зупинити доставку до ЦВК сфальшованого протоколу…

Ховають очі, мовчать. Залякані? Куплені? А це вже не має значення: прийде час – збиратимуть сухарі у довгу дорогу, до шести років…”, – написав у своєму Facebook  Анатолій Гриценко від ОО “Батьківщина”.

Мені наплювати на тих виродків в ОВК, які заради того, щоб повести коханку в кабак, або щоб не пішов коханець, беруть гроші та крадуть мій голос та голоси 30 тисяч виборців області.

Пробачати їм вкрадені голоси на 94,132, 197, 223 та інших округах не маю жодного бажання. Це останній бастіон, остання крапля..

У понеділок біля будівлі ЦВК розпочнеться мітинг протесту проти фальсифікацій на виборах до Верховної Ради України, – повідомляє сайт “Батьківщини”.

Сьогодні влада нахабно фальсифікує вибори на округах, де перемагають опозиційні кандидати. Для підробки результату на користь провладних кандидатів без суду та слідства скасовується волевиявлення десятків тисяч громадян, знищується виборча документація, а на людей, які захищають своє право голосу, кидаються бригади «братків» і штурмові загони. Влада з кров’ю вибиває потрібний їй результат.

Об’єднана опозиція звертається до всіх опозиційних сил, до всіх небайдужих до долі країни прийти під ЦВК і захистити свій вибір та право кожного українця обирати собі владу.

“Щойно я вніс Арсенію Яценюку, як голові Ради Об’єднаної опозиції “Батьківщина”, пропозицію: негайно (завтра, максимум у вівторок) скликати З’їзд ВО “Батьківщина” – обнулити і партійний список, і список мажоритарників. В Раду за цих умов – не йти! Бо інакше втратимо довіру людей, які нас підтримали, а це – найважливіше! Яценюк підтримав. Турчинов теж. Соболєв теж. З іншими лідерами партій зв’язуємося” – написав Гриценко.

Ваша думка?


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.31MB | MySQL:40 | 0.621sec