My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: Опозиція може не визнати результати виборів

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: Опозиція може не визнати результати виборів

В об’єднаній опозиції можуть не визнати результати виборів 2012 через фальсифікації.

Найбільш радикальна група в об’єднаній опозиції виступає за невизнання опозиційними силами результатів парламентських виборів, – пишуть “Коментарі“.

Як повідомили «Коментарям» джерела в «Батьківщині», лідером цієї групи є віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко.

За словами джерела, в об’єднаній опозиції є три групи – перша, найбільша за чисельністю, виступає за визнання підсумків виборів, незважаючи на підтверджені факти масових фальсифікацій, а також спроби провладних кандидатів через суди вкрасти перемогу опозиційних кандидатів-мажоритарників.

Друга група згуртувалася навколо Сергія Соболєва. У цій групі вважають, що не визнати вибори можна тільки у випадку, якщо хоча б по одному зі скандальних округів буде ухвалено рішення або про перемогу провладного кандидата, або про перевибори. Таке рішення вже було прийнято з виборів у Миколаївській області, де на окрузі № 132, незважаючи на протести виборців, переможцем був визнаний «регіонал» Віталія Травянко, а не опозиціонер Аркадій Корнацький.

Третя ж група пропонує не визнавати вибори взагалі, добиватися перевиборів в загальноукраїнському масштабі і закликати світову громадськість ввести негайно санкції проти людей, замішаних у фальсифікації результатів парламентських виборів в Україні.

Як відомо, не визнавати вибори до Верховної Ради закликала із Качанівської колонії й Юлія Тимошенко, яка наразі в знак протесту проти фальсифікацій продовжує голодування.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.544sec