My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: На окрузі 211 Терьохіна посивіли спостерігачі ОБСЄ

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: На окрузі 211 Терьохіна посивіли спостерігачі ОБСЄ

На окрузі №211 в м.Києві, де перемагає бютівець Сергій Терьохін шість діб йшов підрахунок голосів.

Як відомо, Терьохін з 30,40% переміг регіонала Лисова, який набрав 26,51%.

Але в п’ятницю, Київський апеляційний адмінсуд підтвердив рішення суду першої інстанції, який зобов’язував ОВК №211 перерахувати голоси на понад 40 дільницях.

“Останнім часом коли багато опозиціонери почали вигравати округу у Вінницькій, Херсонській, Миколаївській областях та у нас в Києві. Суд почав втручатися в правила виборів, хоча не є суб’єктом виборчого процесу. Теоретично суд може оскаржувати тільки результати ЦВК, але не ДВК або ОВК . На моєму окрузі трапилося наступне: один із судів постановив, що ОВК зобов’язана прийняти рішення про яке сказав суд. Щоб зрозуміти ідіотизм відбувається: це все одно, що суд сказав би Верховній Раді приймати закони, які написав цей суд. Із цим маренням ми зараз боремося, і я не знаю що далі буде” – Додав Терьохін.

“На моїй ділянці сиділи спостерігачі від ОБСЄ, так вони посиділи і “посивіли”. Вони сказали, що цього не може бути, як можна так підраховувати голоси, чому не допускають журналістів, а ті кого допустили були по 120 кг. ваги, бритоголові і в шкіряних куртках” – Розповів про враження міжнародних спостерігачів нардеп Терьохін.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.400sec