My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: На членів ОВК 194 округу влада погрожує відкрити кримінальні справи

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: На членів ОВК 194 округу влада погрожує відкрити кримінальні справи

Влада Черкащини тисне на членів окружної виборчої комісії № 194.

Про це повідомляє прес-служба ВО «Батьківщина» з посиланням на одного з лідерів партії Миколу Томенка, який перебуває у цьому окрузі.

За результатами виборів перемогу отримав представник Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Микола Булатецький з 40,79%. Він отримав підтримку 32 554 голосів виборців, значно випередивши самовисуванку Валентину Жуковську, в якої 25,59% (20 181 голоси).

Раніше ОВК №194 (Черкаси) оголосила результати і підписала остаточний протокол по одномандатному округу, відповідно до якого на виборах переміг Микола Булатецький, кандидат у народні депутати від ВО «Батьківщина».

Але влада Черкащини вважає по іншу. Тиском на членів ОВК пробують змінити результати виборів.

Зокрема, на представників ОВК та дільничних виборчих комісій тиснуть через керівників підприємств та установ, де вони працюють, а також за допомогою прокуратури, йдеться у повідомленні.

«Сьогодні низка членів комісій готова написати після тиску заяву про відмову працювати в ОВК, а деяких голів ДВК, де Булатецький набрав найбільшу кількість голосів, викликають в прокуратуру і погрожують відкриттям кримінальних справ нібито за «порушення, які вони допустили», – заявив Томенко.

За його словами, незважаючи на всі заяви прем’єра Азарова про проведення “чесних виборів”, не тільки на двох округах Черкащині – № 194 і № 197, – але і всіх інших “було включено ресурс влади та силових структур, для того, щоб в будь- способом фальсифікувати вибори “.

“Повторюю – фальсифікувати, тому що будь-які” уточнення “або” затримки “виглядають смішно, оскільки Микола Булатецький переміг Жуковську з перевагою в більш ніж 12 тисяч голосів, а Леонід Даценко (округ № 197, м. Канів) переміг Губського з переважанням в 5 тисяч голосів “, – зазначив Микола Томенко.

“Ми продовжуємо боротьбу за двох наших народних депутатів. Але факт залишається фактом, що влада забула про свої обов’язки працювати на інтереси територіальної громади Черкащини, а займається тим, як сфальсифікувати вибори на двох округах”, – заявив один з лідерів Об’єднаної опозиції “Батьківщина” .


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.3MB | MySQL:40 | 0.413sec