My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: На 132 ОВК знайдені сфальсифіковані протоколи

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: На 132 ОВК знайдені сфальсифіковані протоколи

В окрузі Травянко-Карнацького №132, що на Миколаївщині знайдені фальшиві протоколи.

Про це повідомив народний депутат Геннадій Москаль, – повідомляють НикВести.

Причому зняли голоси з технічних кандидатів та «накинули» їх кандидату-регіоналу Травянко.

За словами Москаля, він витребував у суді матеріали справи – копії оригіналів протоколів, які суд робив ще вночі. Порівнюючи ці копії з суду із завіреними 132 окружкомом протоколами Геннадій Москаль виявив у матеріалах справи сфальсифіковані документи.

“Фактично ціле злочинне співтовариство, починаючи від Миколаївського окружного адміністративного суду, який виніс неправомірне рішення, замість того, щоб запросити голову для огляду оригіналів протоколів. Вони направили на виконавчу службу. Виконавча служба в змові з Міністерством внутрішніх справ. Міністерство внутрішніх справ бере «Беркут», «Беркут» зганяють з усіх областей України сюди, з бронетранспортерами, з собаками з метою одній – викрасти оригінали протоколів”, – стверджує Москаль.

Нардеп стверджує, що в копіях матеріалів справи суду є протоколи, які не відповідають дійсності, реєстраційні номери, підроблені підписи та результати голосування змінено на користь кандидата від ПР Віталія Травянко.

За його словами, ті копії, що є в суді, знімалися і робилися з оригіналів, які забирали ГІС. А значить і самі оригінали вже поміняли так, щоб по ним перемогу отримав Травянко, а не кандидат від Об’єднаної опозиції Аркадій Коргацкій.

Геннадій Москаль заявляє, що за його інформацією на сьогодні, 3 листопада, готується засідання 132 ОВК, де хочуть по цих підробленим протоколам зарахувати перемогу Травянко і винести підсумковий протокол результатів голосування для відправки в ЦВК. Москаль стверджує, що про цю фальсифікацію вже знають у центральному штабі Об’єднаної опозиції. А в саму будівлю Миколаївського окружного адміністративного суду під’їхали представники міжнародних спостерігачів ОБСЄ для того, щоб занести вказані Москалем факти в свій звіт про результати проведення парламентських виборів в Україні.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.467sec