My Great Web page


Интернет реклама УБС

Шаповал: Те, що відбувається в Києві, неподобство, якщо не дикість

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Шаповал: Те, що відбувається в Києві, неподобство, якщо не дикість

Голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал назвав дикістю те, що відбувається в Києві з підрахунком голосів.

Про це він повідомив в інтерв’ю в Дзеркалі тижня.

“Те, що відбувається в Києві, неподобство, якщо не дикість. Коли так повільно рахують голоси, коли комісії так довго не можуть прийняти рішення, то з’являються формальні підстави як мінімум для сумнівів. Поки немає можливості стверджувати щось категорично, але в мене є підозра, що це неподобство межує, а можливо, і виходить за межі здорового глузду, порядності і закону “, – розмірковував він.

Він не знав, що те що відбудеться в ЦВК пізніше навіть дикістю назвати неможливо. Коли весь Первомайськ в шоці – шукає зниклу голову ОВК 132, а той спокійно в Києві здає протоколи з мокрою печаткою.

“Я в шоці від того, що трапилося. Я не приймала ніякого рішення і не брала участі ні в якому засіданні, де б вирішувалося питання щодо транспортування даних. Крім того, ми взагалі не знаємо, де був голова нашої комісії останню добу”, – сказала член комісії Світлана Козак.

По темі: НА СКАНДАЛЬНОМУ ОКРУЗІ 132 ПЕРЕМІГ ТРАВЯНКО

“І ми не знаємо, які саме дані зараз потраплять до ЦВК. До того ж, я, як і мої колеги, не приймав рішення про те, щоб ці дані були затверджені остаточно”, – сказав  інший член комісії Анатолій Шевченко.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.392sec