My Great Web page


Интернет реклама УБС

Кужель: “Регіони” так нічого й не зрозуміли!

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Кужель: “Регіони” так нічого й не зрозуміли!

“Вони так нічого й не зрозуміли. Нічого не винесли з уроків 2004 року, нічого крім підсвідомого страху перед киянами, що трансформується в закупівлю спорядження для ОМОНу і внутрішніх військ”.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала кандидат в депутати по багатомандатному округу Олександра Кужель.

“Спочатку вони хотіли Київ залякати, потім – купити гречкою. Хотіли принизити і підпорядкувати собі різними способами”, – пише вона.

Спрацював «ефект зжатої пружини» – чим довше консолідація, тим сильніше буде з неї вихід. Багато місяців відвертого нехтування людьми, бандитського свавілля і безсоромного злодійства, посиленого фамільярно-розв’язними прем’єрськими сентенціями типу: «Це якраз дасть можливість киянам оцінити, чи потрібна їм ця робота. Може не потрібна? Може ми даремно з Олександром Павловичем намагаємося … А ось ми у киян на виборах і запитаємо. І як вони дадуть відповідь на виборах, так і далі будемо діяти», призвели до закономірного підсумку”, – продовжила Кужель.

“Ну що, отримали відповідь від киян? Ви все, що звикли ламати всіх через коліно і перти напролом, розмахуючи бітами, без коливання конвертують Андріївський узвіз, архітектурні пам’ятники, історію і духовність Києва в дзвінке бабло, ви ніколи не зрозумієте головного. А як вам зрозуміти, якщо для вас рівність не цінність, і почуття гідності не цінність, і праця не цінність. Як зрозуміти, якщо ви в єдиному пориві визнає цінністю виключно чистоган, а сенсом життя – виключно прибуток?

Якщо ваша свідомість, виховане в тюремних камерах, просто не може прийняти і осягнути, що торжество переможців, в якому немає благородства думки, це варварство і окупація.

І що ваше торжество обертається поразкою і ганьбою. А головне навіть не в тому, що кияни ставлять себе незрівнянно вище кілограма гречки і банки рибних консервів. Просто ми – люди, які усвідомлюють цінності, які вам непідвладні. Для нас цінність, крім усього іншого, – це старовинні будинки і тінисті парки, це любов до історії свого міста, яка стала частиною життя кожного. Для них, ніколи не розуміючих нас, парк Шевченка – прикра перешкода для зведення нової висотки, а для нас усіх – місце, де минуло дитинство під наглядом наших дідусів, які грають в шахи в тіні каштанів. Цінність – це сім’я і повага прав того, хто слабший, і знання, і визнання за будь-якою людиною права бути людиною, і

Вони ніколи цього не зрозуміють, будуть розкладати електоральні відсотки і закликати бандитів з битами, наймати менеджерів і консультантів і оточувати себе кордоном внутрішніх військ.

Тому що для розуміння потрібно людську гідність, громадянська позиція і внутрішня самоповага. А ось їх-то якраз не купити за гроші. Навіть за ті, що вони вкрали у країни”.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.411sec