My Great Web page


Интернет реклама УБС

Хто-кого. ЦВК прийняла протокол 132 округу Травянко-Карнацького

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Хто-кого. ЦВК прийняла протокол 132 округу Травянко-Карнацького

Центральна виборча комісія прийняла для подальшого опрацювання протокол окружної виборчої комісії № 132.

Згідно протоколу за кандидата від влади Віталія Трав’янко проголосувало 39,97% виборців або 29 910 осіб, за кандидата від Об’єднаної опозиції “Батьківщина” Аркадія Корнацького – 39,66% виборців або 29 678 чоловік.

Після обговорення ЦВК прийняла протокол ОВК № 132 для подальшого опрацювання.

“Факт прийняття протоколу ще не означає його легітимізацію”, – зазначив голова ЦВК Володимир Шаповал.

У той же час, Шаповал дав доручення перевірити всі протоколи цього окружкому “до коми”.

“Даю доручення апарату ЦВК перевірити всі протоколи, в тому числі протоколи дільничних виборчих комісій до коми і якщо буде проблема з законом, буде адекватна реакція”, – під час засідання комісії сказав Шаповал.

В свою чергу заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна заявила: “Перед нами найяскравіший приклад за своєю зухвалістю та переконаністю в тому, що ніякого покарання за їхні вчинки не буде”.

“Вся країна спостерігала, міжнародні спостерігачі, виборці. Протягом багатьох годин ми стали свідками, що на сайті ЦВК після введення всіх протоколів переможцем був Аркадій Корнацький, при чому він мав перевагу 4 299 голосів. Потім протягом дуже короткого часу в систему вносяться зміни, і дуже дивним чином вносяться дані, на користь Віталія Трав’янка починають капати голоси від конкретних двох кандидатів-донорів”, – сказала Усенко-Чорна.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.433sec