My Great Web page


Интернет реклама УБС

Вибори 2012: На 132 окрузі Миколаївщини вибори продовжуються вже з силовиками (Відео)

Головна сторінка ! ОГЛЯД НОВИН ! Вибори 2012: На 132 окрузі Миколаївщини вибори продовжуються вже з силовиками (Відео)

На п’ятий день після виборів на 132 окрузі, що на Миколаївщині, вибори все ще продовжуються. Але щоб не було сумнівів в їх демократичності, влада підключила силовиків.

Звичайний симбіоз української реальності – влада та бандити.

“Невідомі люди, які представились, як співробітники виконавчої служби, в супроводі співробітників спецпідрозділу “Беркут” і молодих бритоголових людей виймають оригінали протоколів з дільничих комісій”.

Про це повідомив керівник об’єднаної опозиції в Миколаївській області Вадим Мериков, – пише сайт news.pn.

“Захищайте громадян України, а не власників золотих унітазів”, – марно звертались журналісти, які намагались потрапити на засідання ОВК, до міліції.

Як повідомляє “Батьківщина”, близько години ночі виконавча служба в супроводі загону «Беркуту» приїхала на дільницю із рішенням суду про вилучення всіх оригіналів протоколів ДВК. Міліція їх пропустила, незважаючи на те, що «Беркут» залучається тільки на спецоперації.

Силовики змусили голову комісії, якого вони привезли із собою, відкрити сейф і витягли звідти оригінали протоколів ДВК.

Люди намагалися не дати їм фактично вкрасти документи, адже вилучення протоколів не було навіть законним чином оформленим. Народ забарикадував двері ззовні, проте «Беркутівці» вибили їх і почали прориватися крізь натовп до автобусу. Вони били людей ногами й кийками. Їм на підкріплення прибігли люди у формі та міліція, які застосували сльозогінний газ.

«Беркут» завантажив коробки з протоколами в автобус, проте люди не дали йому вирушити. Спочатку громадяни оточили автобус, згодом йому шлях перегородили 5 «Камазів», які наразі тримають автобус в кільці.

Очевидці стверджують, що всередині автобусу «Беркут» знищує протоколи ДВК.

Про напружену ситуацію на окрузі в своєму Facebook пише Олег Черненко:

“За вказівкою губернатора Круглова у м.Первомайську була вчинена груба провокація ! На будівлю ОВК№132 вчинено напад , зникли виборчі бюлетені та протоколи з сейфу ОВК, що засвідчують перемогу опозиційного кандидата Аркадія Корнацького. Проти членів ОВК, та журналістів що є свідками примінено фізичну силу та слізогінний газ! У відповідь на злодіяння Круглова мешканці міста перекрили трассу Миколаїв – Київ , з автомобілів будуються барикади! Серед повстанців багато постраждалих, сутички народу з бандитами Режиму тривають, з навколишніх міст до Первомайську підтягуються повстанці. !!!”

Ні, не вгадали. За “демократичним” підрахунком голосів мирно спостерігав, як вказав Oleg Derenuga замначальника МВС області Анатолій Марчук.


Коментарі не дозволені.bigmir)net TOP 100
WordPress: 5.29MB | MySQL:40 | 0.392sec